Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Kiedy zacznie działać basen? Radny w imieniu mieszkańców pyta o datę


Kiedy w Szczytnie zacznie działać basen w Wyższej Szkole Policji – o to coraz częściej pytają mieszkańcy miasta, a w ślad za nimi miejscy radni w tym Andrzej Dziuban. - Chciałbym wiedzieć kiedy i na jakich zasadach zacznie on działać? – pytał w poniedziałek burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego.


  • Data:

Kiedy w Szczytnie zacznie działać basen w Wyższej Szkole Policji – o to coraz częściej pytają mieszkańcy miasta, a w ślad za nimi miejscy radni w tym Andrzej Dziuban.

 

- Chciałbym wiedzieć kiedy i na jakich zasadach zacznie on działać? – pytał w poniedziałek burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego.

 


Reklama

- Głowy nie daję, ale z informacji jakie otrzymałem z WSPol wynika, że ma być dostępny w styczniu, jeśli nie pojawią się jakieś nieoczekiwane trudności – odpowiadał burmistrz. - Mieszkańcy będą mogli korzystać z basenu na dotychczasowych zasadach.

 

Przypomnijmy, że basen w Szczytnie nie działa od ponad 2 lat. Został zamknięty z powodu pandemii covid19. Potem zaczął być gruntownie remontowany. Prace, niestety, wciąż się przedłużają.

Reklama

 

Jeśli informacje burmistrza Mańkowskiego się sprawdzą, szczytnianie będą mogli z obiektu korzystać właściwie bez przeszkód. Niewykluczone jednak, że ceny biletów znacząco wzrosną, bo patrząc na nowe stawki energii koszty utrzymania basenu będą wyższe. Chyba że samorządy zdecydują się dofinansować obiekt, aby utrzymać niższe ceny biletów dla mieszkańców.Komentarze do artykułu

ja

Jack, zamów sobie tańszy ruski

Jack

Póki rządzący będą lobbować horrendalnie drogi gaz z USA to nigdy nie będzie nas stać na podgrzanie wody w basenie.

Rafał

To radny Dziuban zabłysną aktywnością niczym radny Łachacz przedsiębiorczością, teraz to dietę radnego z podniesiona głową powinien pobierać.

Mieszkaniec

To również zasługa radnego nic nie robi na swoim osiedlu i tylko wytyka nieudolność Burmistrza. Niech Pan radny pokaże co sam zrobił w tej i innych sprawach a nie tylko odbiera diety.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama