Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Kandydaci do Rady Powiatu w Szczytnie PSL Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni


Materiał wyborczy. Drodzy Mieszkańcy Powiatu Szczycieńskiego, Przed samorządem powiatowym stoją kolejne wyzwania. Naszym celem jest kontynuowanie dobrej współpracy ze wszystkimi gminami w zakresie m.in. przebudowy dróg lokalnych, co przyczyni się do poprawy warunków jazdy i zwiększenia bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i pieszych...W latach 2018-2023 wyremontowaliśmy prawie 200 km dróg wydając na ten cel ponad 90 mln zł. W trosce o zdrowie mieszkańców będziemy kontynuować rozbudowę Szpitala Powiatowego w Szczytnie oraz rozwijać zakres świadczonych usług medycznych.

 

Inwestujemy również w nowoczesny specjalistyczny sprzęt i tworzymy warunki do zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. W Zespole Opieki Zdrowotnej w Szczytnie w latach 2018-2023 zainwestowano w rozbudowę infrastruktury, zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, modernizację budynków oraz inne inicjatywy mające na celu podniesienie jakości opieki zdrowotnej w naszym powiecie łącznie prawie 70 mln zł.

 

Rozwój gospodarczy powiatu wymaga wykwalifikowanych pracowników. Dlatego będziemy wzmacniać powiatowe szkoły i placówki oświatowe, aby jak najlepiej przygotować młodzież do wejścia w dorosłe życie.

 

Jednocześnie chcemy zapewnić przedsiębiorcom dostęp do wyspecjalizowanych pracowników. Powiatowy Urząd Pracy, korzystając z dostępnych środków europejskich, nadal będzie aktywnie wspierał przedsiębiorców tworzących miejsca pracy. W trosce o bezpieczeństwo publiczne będziemy dbać o wyposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz rozwijać współpracę z Policją.

 

Szanowni Mieszkańcy. Nasz powiat ma ogromny potencjał rozwojowy także dzięki obecności Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach. Branża turystyczna i produkcja zdrowej żywności rozwijają się dynamicznie. Naszym celem jest wykorzystanie tych szans z optymizmem i integrowanie interesów wszystkich gmin. Bądźmy dumni z naszego powiatu!

 

Poznaj naszych kandydatów na radnych do Rady Powiatu w Szczytnie:

Materiał zlecony i opłacony przez KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama