Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kamil Saluszewski zaprasza na zajęcia do STEEL FACTORY, ul. Moniuszki 1


PROMOCJA. Kamil Saluszewski to jeden z najbardziej doświadczonych i certyfikowanych trenerów personalnych w naszym powiecie. A to daje gwarancję doskonałej jakości zajęć. Klub Fitness STEEL FACTORY przy ulicy Moniuszki 1 w Szczytnie zaprasza na zajęcia: Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona).Kamil to między innymi certyfikowany Trener Personalny IFAA, Kettlebell Instructor SFG II, czy Trener Crossfit LVL I.

Jak sam mówi ze sportem związany jest od dziecka.

 

 

- Próbowałem gier zespołowych, sportów walki, nawet szachów, które były moim faworytem w dzieciństwie – mówi z uśmiechem. - W końcu trafiłem na siłownię. Początki były dosyć trudne, ponieważ kiedyś nie było instruktorów, czy tak łatwego dostępu do internetu. Ćwiczyło się na czuja, czy obserwowało starszych kolegów. Przyznam, że nie było to rozsądne, bo powielało się masę błędów, które mogły doprowadzić do poważnych kontuzji.

 

 

I rzeczywiście w końcu tak się stało. Pewnego dnia podczas ćwiczeń Kamil doznał fatalnej kontuzji, która wykluczyła go na kilka miesięcy.

 

 

- Wówczas zacząłem szukać alternatywy dla siłowni, która pozwoliłaby mi szybciej wrócić do formy – wspomina Kamil. - W ten sposób natknąłem się na odważniki kulowe, które okazały się być świetnym narzędziem rehabilitacji, jak i budowania siły i wytrzymałości. Sprawność wróciła i była wiele lepsza niż kiedykolwiek, od tamtej pory zacząłem się interesować tym „sportem” na poważnie.


Reklama

 

 

- Uczęszczając do różnych siłowni widziałem jak wiele osób robi sobie „krzywdę” wykonując najprostsze ćwiczenia – mówi Kamil Saluszewski. - Mając tego świadomość starałem się im pomóc zrozumieć ruch, który wykonują. Po pewnym czasie za namową znajomej postanowiłem zająć się tym zawodowo i w ten sposób prowadzę zajęcia od 6 lat. W 2015 roku założyłem firmę STEEL FACTORY i tam buduję swoją małą społeczność do dnia dzisiejszego. Zawiązała się już spora grupa ludzi i jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Zapraszam. Sprawdźcie to osobiście.

 

Zapraszamy!

Zespół STEEL FACTORY

Szczytno, ul. Moniuszki 1. Tel. 518 768 987

 

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama