Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

KANONADA GIEKSY


GKS Szczytno początku sezonu raczej nie może zaliczyć do udanych, a drużynę trenera Pawła Pietrzaka z pewnością stać na dobre wyniki, co pokazała w minioną sobotę. W starciu z outsajderem z Łegajn zdobyła aż jedenaście bramek i tym samym wyrównała świetny wynik Gwardii sprzed tygodnia.Do przerwy zawodnicy z gminy Szczytno zdobyli „jedynie” trzy bramki, a prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się po zmianie stron, kiedy to Gieksa strzeliła aż osiem goli. Łupem podzielili się Paweł Pietrzak (dwa gole), Marcin Miłkowski, Marian Szpakowski (trzy), Brajan Kisiel (trzy), Piotr Jędrzejczyk oraz Jakub Sosnowski. Warto też wspomnieć, że grający trener zanotował również trzy asysty.


Reklama

 

Taki wynik wskazuje na to, że w najbliższy weekend czeka nas bardzo ciekawe spotkanie derbowe Gieksy z Omulwią Wielbark. Obie drużyny zmierzą się w niedzielę o godzinie 16:00 w Wielbarku.

 

Skład: Jakub Skrzypczak – Marcin Miłkowski, Michał Wieczorek, Marcin Gut, Mateusz Gwiazda – Piotr Jędrzeczyk, Brajan Kisiel, Marian Szpakowski – Rafał Mydło, Paweł Pietrzak, Sebastian Sosnowski.

Reklama

 

Na boisku pojawili się również: Jakub Sosnowski, Adam Szczęsny, Kacper Taradejna, Konrad Gut, Wiktor Stepnowski, Dawid Pawlak, Kamil Miłek.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

Reklama