Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Joanna Marszelewska błyszczy na 100. Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy


Fenomenalny występ Joanny Marszelewskiej, zawodniczki Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Jurand Szczytno oraz stypendystki Starosty Szczycieńskiego, na jubileuszowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy. Nasza zawodniczka uzyskała rekord życiowy i zajęła piąte miejsce w Polsce w rzucie dyskiem.Podczas jubileuszowych, 100. Mistrzostw Polski Seniorów w Bydgoszczy, Joanna Marszelewska, stypendystka Starosty Szczycieńskiego, zaprezentowała się fenomenalnie. Zajęła piąte miejsce wśród seniorek, uzyskując przy tym rekord życiowy – 47.65 m.

 

Rekordy życiowe Joanny Marszelewskiej:

  • 2022: 41.42 m, 8 miejsce
  • 2023: 46.84 m, 6 miejsce
  • 2024: 47.65 m, 5 miejsce

 


Reklama

Dla Joasi był to już trzeci start na Mistrzostwach Polski Seniorów i po raz trzeci z rzędu ustanowiła nowy rekord życiowy.

Ciągły rozwój i determinacja Marszelewskiej sprawiają, że jej osiągnięcia stają się coraz bardziej imponujące.

 

Droga do sukcesu

Joanna rozpoczęła swoją przygodę z dyskiem kilka lat temu i od tego czasu nieustannie podnosi swoje umiejętności. Jej pasja do sportu, wsparcie trenera i ciężka praca przynoszą wymierne efekty, co widać po jej wynikach.

Reklama

 

Nadzieje na przyszłość

To był ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Młodzieżowców (U23), które odbędą się 14 lipca w Lublinie. Wiele wskazuje na to, że Joanna Marszelewska będzie walczyć tam o najwyższe cele w swojej kategorii wiekowej. Trenerem naszej zawodniczki jest Maciej Bukowiecki.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama