Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Jest nowe logo miasta z okazji 300-lecia nadania praw miejskich, jak się wam podoba?


Szczytno opracowało nowy logotyp miasta z okazji 300-lecia nadania praw miejskich. Jak oceniacie nowy, okolicznościowy logotyp miasta?


  • Data:

Przypomnijmy – Szczytno prawa miejskie otrzymało w 1723 roku. I to właśnie w 2023 roku przypada okrągła rocznica uzyskania statusu miasta. Władze miast już planują wyjątkową oprawę tego wydarzenia. Ale szczegóły owiane są na razie tajemnicą.

 

Z tej okazji przygotowany został logotyp z nową identyfikacją wizualną, który zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi trendami projektowania graficznego.


Reklama

- Składa się z 8 kolorów - odcieni barw czerwonej i niebieskiej oraz szarości, a także z elementów charakterystycznych dla Szczytna – można przeczytać na stronie internetowej miasta.

 

Grafika będzie wykorzystywana we wszystkich materiałach i gadżetach promocyjnych, które będzie można wygrać podczas wydarzeń organizowanych przez Miasto Szczytno.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

MM

Słabiutkie. Jak opakowanie cukru. 300g. CUKIER puder. Kto z rodziny urzędników zarobił dobrze za (prawie) nic?

mieszkaniec

Takie sobie. Trzeba było ogłosić konkurs i wciągnąć do udziału młodzież. Czuję, że lepszy byłby efekt.

Z ratusza pan

Dla.mnie to jakieś takie do dupy i jajec nie urywa, mogli się trochę bardziej postarać, brak herbu miasta a szkoda, teraz niech urząd powie ile zapłacił za to ta da ????????

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama