Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Jerzy Piekarz przechodzi na emeryturę. Pożegnali go włodarze z całego powiatu


Znany lekarz weterynarii - doktor Jerzy Piekarz, który przez ponad 30 lat służył lokalnej społeczności, przechodzi na emeryturę. Jerzy Piekarz przez wiele lat pełnił funkcję Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz był szefem korpusu Powiatowych Lekarzy Weterynarii Województwa Warmińsko-Mazurskiego.


  • Data:

W czwartek, 23 lutego pana Jerzego w gabinecie starosty szczycieńskiego pożegnali samorządowcy z całego powiatu. Docenili w ten sposób jego zaangażowanie i rzetelność w pracy.

 

 

Jerzy Piekarz przez wiele lat pełnił funkcję Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz był szefem korpusu Powiatowych Lekarzy Weterynarii Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Ponadto, przez wiele lat dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach dla rolników z dziedziny specjalnej gospodarki, takich jak gospodarka pasieczna i obrót miodem czy praktyczne aspekty zagospodarowania ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego.


Reklama

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Zola

Takich ludzi jest BARDZO MAŁO,TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK,PRZYJACIEL I NAUCZYCIEL.GODNA RÓWNIEŻ NASTĘPCZYNI.GRATULUJĘ...

Alfredo

Co do praktyk to prawda nic się nie da ,może kiedyś, proszę sie dowiadywać.

Aśka

Fajnie, że doktor był taki pomocny dla studentów weterynarii przy praktykach wakacyjnych- 2 lata potrzebowałam praktyk z ramienia PIW. Zawsze tylko „nie ma” „nie wiem” „nie mogę pomóc”

Tak tylko pytam

Czy ci ludzie nie powinni się zająć w końcu prawdziwą robotą? Pożegnania,powitania, uściski, bale, kawki, herbatki dyplomy, podziękowania a niemała pensja leci. Czy ktoś rozliczy te ich nieróbstwo przy korycie.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama