Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Jerzy Kryszak wystąpi na Gali Kormoranów. Jedwabno świętuje z pompą!


W piątek, 5 lipca w Parku Gminnym w Jedwabnie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń roku – Gala Kormorany 2024. Uroczystość, będąca częścią XXX Dni Jedwabna, rozpocznie się o godzinie 18:00. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, w tym występ znakomitego artysty Jerzego Kryszaka.Gala Kormorany to coroczne święto, które przyciąga mieszkańców i gości Gminy Jedwabno. Nagrody Kormorany przyznawane są za wybitne osiągnięcia i zasługi dla społeczności lokalnej. Prowadzenie tegorocznej gali powierzono Wiesławowi Niderausowi, który swoim doświadczeniem i charyzmą z pewnością umili wieczór.

 

Występ Jerzego Kryszaka, znanego satyryka i aktora, będzie główną atrakcją wieczoru. Jego niezwykłe poczucie humoru i talent sceniczny gwarantują niezapomniane wrażenia. Warto zarezerwować sobie czas i wziąć udział w tej wyjątkowej uroczystości.


Reklama

 

Wstęp na Galę Kormorany 2024 jest wolny, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Przyjdźcie do Parku Gminnego, ul. 1 Maja 63, i dołączcie do wspólnego świętowania. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i gości na wieczór pełen emocji, dobrej zabawy i kulturalnych doznań.

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama