Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Jedna przegrana i jedna wygrana

...to bilans startu rozgrywek młodzieżowych zespołów SKS-u Szczytno. Falstartem rozpoczęli swoją ligę juniorzy SKS'u Szczytno, w meczu wyjazdowym przeciwko Łynie Sępopol przegrali 4:1. Pocieszyła wygrana z drużyną z Węgorzewa 2:3.

• Data:

Mecz przeciwko Sępopolowi odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, a silny wiatr przeszkadzał w budowaniu akcji. Gospodarze świetnie wykorzystali ten fakt. Do przerwy prowadzili 3:0, a w drugiej połowie podwyższyli wynik o kolejną bramkę. Honorowego gola dla SKS-u strzelił świeżo wprowadzony zawodnik Łukasz Połniak. - Spotkanie po "wykartkowaniu" naszego zespołu przez sędziego kończyliśmy w ośmiu - zaznacza drużyna.

Pocieszenia dodaje zwycięstwo młodzików, którzy w miniony weekend odwiedzili stadion w Węgorzewie. SKS pokonał miejscową Vęgorię 2:3. Autorem wszystkich trzech bramek dla szczycieńskiej drużyny był Maciej Płocharczyk.

CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 2:3 SKS SZCZYTNO (Młodzicy)

LKS ŁYNA SĘPOPOL 4:1 SKS SZCZYTNO (Juniorzy Młodsi)