Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

"Jedenastka" na wagę złota

W niedzielę juniorzy Gwardii Szczytno rozegrali mecz przeciwko rówieśnikom ze Stomilu II Olsztyn SA. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów i remisem na 1:1.

• Data:

W pierwszej połowie obyło się bez bramek, a Olsztyn od 31 minuty gry, po czerwonej kartce dla obrońcy zespołu, grał w dziesięciu. W wyrównanym meczu na prowadzenie jako pierwsi wyszli juniorzy ze Szczytna. Po strzale Piotra Mosakowskiego z 49 minuty Gwardia wyszła na prowadzenie 1:0. Bramka na remis padła w 79. kiedy jeden z obrońców faulował zawodnika gości, a sędzia podyktował rzut karny dla Stomilu.

Gwardia Szczytno: K. Bałdyga (46' Zbrzeźniak), K. Biedka (C), M. Chorążewicz (60' Szymański), J. Grudziński, M. Hiliński, O. Kwiecień (B), M. Michalczak (85' Nagórski), P. Mosakowski (75' Żebrowski), M. Nowosielski, F. Osica, M. Samsel.

SKS GWARDIA SZCZYTNO 1:1 STOMIL II OLSZTYN SA

1:0 - 49' Piotr Mosakowski

1:1 - 79' Nikodem Sobonia