Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Jarosław Chojnacki zaprasza kobiety do Świętajna – piątek, 3 marca


Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie zaprasza na koncert "Zmysłowo i kobieco", który z okazji Dnia Kobiet będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich Pań. Wystąpi znakomity bard Jarosław Chojnacki. Wydarzenie zaplanowano na 3 marca. Start godz. 19. Miejsce – sala GOK Świętajno.


  • Data:

Na scenie pojawi się niezwykle utalentowany i lubiany przez publiczność artysta - Jarosław Chojnacki. W swoim repertuarze ma wiele pięknych i poruszających utworów, które z pewnością poruszą serca naszych gości.

 


Reklama

Będzie to doskonała okazja, aby spędzić wyjątkowy wieczór w gronie przyjaciółek i zanurzyć się w nastrojowej, pełnej energii muzyce. Koncert "Zmysłowo i kobieco" to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci każdej z obecnych na sali pań.

Reklama

 

Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, na niezapomnianą muzyczną podróż wraz z Jarosławem Chojnackim. Nie przegap okazji, aby uczcić Dzień Kobiet w niezwykły sposób!Komentarze do artykułu

M

Wstęp bezpłatny, ale wyjście 25 zł.

Kaś K.

Fajne zdjęcie. \"Gdy nie wiesz, czy to tylko bąk był, czy coś jeszcze...\"

Baba z Mazur

Wyjątkowy bufon nienawidzący kobiet.Kilka lat temu,także w Świętajnie w GOK na koncercie z okazji Dnia Kobiet dał popis chamstwa.Zmarnowany wieczór

Pawelo

Ten dalej męczy? Podziwiać wytrwałość.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama