Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Jaki piekarnik do zabudowy? Przegląd urządzeń marki Bosch


Szukasz dobrego piekarnika do zabudowy? Jednymi z najlepiej ocenianych sprzętów są modele marki Bosch! Zobacz, czym się kierować przy wyborze i jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w twojej kuchni. Dokładna analiza możliwości sprawi, że twój zakup będzie udany i posłuży ci przez długi czas!Piekarnik do zabudowy - najważniejsze kwestie

Urządzając nowoczesną kuchnię, odpowiedni piekarnik jest jednym z najważniejszych sprzętów. W końcu pomaga łatwo przygotowywać zdrowe dania dla całej rodziny - nie mówiąc już o pieczeniu świeżego chleba czy aromatycznych ciast. Jednak zanim przystąpisz do eksperymentowania z nowymi przepisami, czeka cię szereg decyzji do podjęcia. Pierwsza dotyczy tego, gdzie planujesz umieścić piekarnik. Popularne są modele na słupku (kolumnie) - docenią je wszyscy, którzy nie lubią się schylać. Nie zawsze przestrzeń daje takie możliwości aranżacji - dlatego część osób decyduje się na modele montowane pod blatem.

Drugą istotną kwestią jest rodzaj samego urządzenia. Najpopularniejsze są elektryczne i parowe - te drugie pozwalają przygotowywać zdrowe dania na parze, ale zdarzają się również gazowe i indukcyjne.

W końcu - jest szereg szczegółów, które wpływają na wygodę użytkowania. Prosty przykład to rodzaje prowadnic. Najczęściej spotykane to:

 • wytłoczone;

 • drabinkowe;

 • teleskopowe;

 • wózek.

Użytkownicy cenią prowadnice drabinkowe, bo wysuwają się wraz z blachą - dużo łatwiej włożyć do piekarnika naczynie z potrawą, którą chcesz upiec, a potem - wyciągnąć gotowe danie.

To jednak nie koniec listy elementów, którym trzeba się przyjrzeć. Obejmuje ona jeszcze takie kwestie, jak:

 • pojemność piekarnika;

 • funkcje urządzenia;

 • klasa energetyczna;

 • sposób czyszczenia;

 • łatwe sterowanie;

 •  

Wiesz już, czym się kierować, by wybrać najlepszy piekarnik do twojej kuchni? Pora sprawdzić polecane modele!

Polecane piekarniki Bosch do zabudowy

Jedną z najchętniej wybieranych marek sprzętów do kuchni jest Bosch. Producent chwalony jest za trwałość sprzętów i innowacyjne rozwiązania. Zobacz najlepiej sprzedające się piekarniki do zabudowy!

 • BOSCH HBG633NB1 - jeden z najpopularniejszych piekarników elektrycznych za mniej niż 3000 zł. Ma pojemność 71 l. Docenisz wygodne prowadnice teleskopowe na jednym poziomie - oprócz tego są jeszcze drabinkowe. Spodoba ci się szybkie nagrzewanie urządzenia i Termoobieg 4D. Z kolei wyświetlacz TFT z przyciskami sensorowymi sprawi, że sterowanie będzie proste i intuicyjne. Zadbanie o czystość urządzenia nie będzie pracochłonne - to zasługa EcoClean Direct, czyli specjalnych powłok, które absorbują tłuszcz. Nie wiesz, jak upiec konkretną potrawę? Skorzystaj z automatycznego podpowiadania temperatury!

 • BOSCH HBG635BS1 - elektryczny model za ok. 3000 zł. Jego pojemność to 71 l. W środku znajdziesz prowadnice drabinkowe. Zwróć też uwagę na szereg innowacyjnych rozwiązań, z EcoClean Direct na czele. AutoPilot pozwoli ci osiągnąć doskonałe rezultaty pieczenia - wystarczy wybrać danie i podać jego wagę - reszta zadzieje się sama! Łatwe sterowanie to zasługa wyświetlacza TFT.

 • BOSCH HRA334EB1 - szukasz piekarnika za mniej niż 2000 zł? To dobra opcja! Pojemność urządzenia to 71 l. Na jednym poziomie masz tutaj prowadnice teleskopowe (oprócz tego - drabinkowe). Do najciekawszych funkcji bez wątpienia zaliczysz Added Steam - dodanie pary wodnej sprawia, że wypiekane potrawy nie będą suche, lecz chrupiące z zewnątrz i delikatne w środku. Znajdziesz tu również Termoobieg 3D i automatyczny start.

Chcesz ponoć więcej opcji? Odkryj inne piekarniki do zabudowy w sklepie MediaMarkt!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama