Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Internetowa ankieta NIK w sprawie posterunku Policji


Na stronie internetowej ratusza w Wielbarku pojawiła się internetowa ankieta, która ma zebrać dane na temat funkcjonowania miejscowego posterunku policji.Z opublikowanych informacji wynika, że jest to elementem prowadzonej przez Najwyższą Izbę Kontroli kontroli planowej P/23/029 - funkcjonowanie posterunków Policji.


Reklama

 

Reklama

- Dla uzupełnienia badanego obszaru prosimy respondentów o wyrażenie opinii w sprawie dostępności posterunku w Państwa gminie oraz osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami posterunku Policji – piszą urzędnicy. I zachęcają do podzielenia się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

 

Link do ankiety znajduje się pod tym adresem: https://zapytania.nik.gov.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=POSTERUNEKKomentarze do artykułu

marian

Do Ryszarda. Nie należy utożsamiać osób z instytucją. Może kiedyś instytucja miała swoje znaczenie czy rolę w strukturach tamtego okresu. Dziś natomiast jej uprawnienia, sposób działania a w rezultacie efekty działalności przeczą potrzebie istnienia tej instytucji!!! Przychodzą ludzie, którzy nie znając się na materii kontrolują ją! Dodatkowo życzą sobie aby wdrażać ich w działalność kontrolowanej instytucji a zalecenia pokontrolne bardzo często są jedynie próba uzasadnienia funkcjonowania samego NIK!!! Tragedia!! Jaki jest sens robienia ankiety dotyczącej Policji? Czy może chodzi o znalezienie uzasadnienia, że reaktywowanie tam Posterunku policji nie miało sensu? To instytucja mocno zakorzeniona w poprzednim systemie politycznym, nie mająca dziś racji bytu!!!

Do Ryszarda.

A gdzie ta porządna instytucja była jak Amber Gold okradł mnie z pieniędzy !? a u władzy był premier Tusk.

Ryszard

NIK to była bardzo silna i porządna, bardzo wiarygodna i niezależna instytucja. Wiem, bo byłem ostro kontrolowany ale uczciwie. Niestety jak cały aparat państwa została zniszczona przez dzisiejszą władzę.

marian

NIK to instytucja archaiczna, nie mająca żadnego sensu swojego istnienia. Ten przykład jest tylko potwierdzeniem bezsensowności funkcjonowania tej instytucji. Ślad \"głębokiego PRL\" !!!

Nikodem.

Większej głupoty to już nie słyszałem i nie czytałem.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama