Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

I wszystko jasne! Michał Trusewicz już oficjalnie zastępcą burmistrza Szczytna


Nasze wcześniejsze ustalenia potwierdziły się. To Michał Trusewicz został zastępcą burmistrza Szczytna Stefana Ochmana.Michał Trusewicz, rocznik 1976, to doświadczony urzędnik, który przez lata pracował w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Olsztynie. Ostatnio pracował na etacie naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Piszu. To ceniony fachowiec.


Reklama

 

- Rola zastępcy burmistrza to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca. Dlatego na to stanowisko wybrałem osobę, która posiada wieloletnie doświadczenie urzędnicze i w mojej opinii jest w stanie sprostać stojącym przed nami wyzwaniami - mówi burmistrz Szczytna, Stefan Ochman. - Mamy wspólne cele, a głównymi z nich są rozwój naszego miasta oraz poprawa jakości życia Mieszkańców. Liczę na udaną i owocną współpracę – dodaje.

 

Jako Zastępca Burmistrza Miasta Szczytno odpowiedzialny będzie m.in. za prowadzenie, nadzór i koordynację spraw realizowanych przez takie wydziały Urzędu Miejskiego w Szczytnie, jak: Wydział Gospodarki Miejskiej, Wydział Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska oraz Wydział Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji.

Reklama

 

Do jego zadań będzie należała również współpraca z podmiotami gospodarczymi realizującymi zadania miasta w zakresie usług komunalnych.

 

Trusewicz to dość znane samorządowe nazwisko w naszym powiecie. Barbara Trusewicz była wicewójtem gminy Dźwierzuty, a od 4 czerwca jest prezesem spółek komunalnych w Pasymiu. Z kolei Monika Trusewicz od 2 czerwca jest skarbnikiem miasta w Pasymiu. Czy to rodzina? Już nie. Choć należy dodać, że pan Michał był mężem pani Barbary, a pani Monika była żoną jego brata.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Śmieszek

Ktoś sobie robi z nas rzeczywiście jaja jak berety. Panie Ochman - może i parę osób pomyliło pana z Wiesławem - ale ani ten ton, ani klasa, ani charyzma. Falstart! Ale - rodzina - jak zwykle na swoim. Litości i przyzwoitości!

Mieszkaniec

No i pojawiają się spadochroniarze w Piszu Symborskiemu mieszkancy powiedzieli żegnaj a za tym i Pan Trusewicz dostał pstryczka w nos. Czy my swojaka już nie mamy .

Zniesmaczony

Jak można wyciągać takie rzeczy jak, kto był czyim mężem lub żoną. Kogo to obchodzi? Porażka.

Gucio

Nareszcie ktoś spoza klik od lat rządzących Szczytnem. Brawo panie Och! Tak trzymać!

Jurand

Brawo. Burmistrz się postawił układowi szczytnowskiemu. Osoba z zewnątrz nowe spojrzenie brak kolesiostwa. No to pan burmistrz jak na razie ma swoje ja…… .

Kamil

Partyjne układanki a biedota, która glosowała już mało istotna. Porażka panie Och

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama