Przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie biegowe. W niedzielę, 2 września w Spychowie odbędzie się I Półmaraton Spychowski Tropem Niedźwiedzia. Bieg organizuje Stowarzyszenie Przyjazne Spychowo.
Biegacze do dyspozycji będą mieli dwa dystanse – 21,1 km lub 10,6 km. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10.
Biuro zawodów usytuowane będzie w przy leśniczówce Pupy (adres: Niedźwiedzi Kąt 2, 12-150 Spychowo) dojazd ze Spychowa na południe w kierunku na Rozogi, za torami drogą w lewo do leśniczówki (drogowskaz).
W dniu zawodów dojazd do parkingu i biura zawodów będzie oznakowany.
Harmonogram Imprezy:
8.00 – otwarcie biura zawodów
9:00 – zamknięcie biura zawodów
10:00 – Rozpoczęcie zawodów
Zapisy w dniu startu pod warunkiem, że będą wolne numery startowe w godz. 8.00 – 9.00
Spychowo
2 września 2018 10:00
Start i meta biegu: na polanie leśnej przy leśniczówce Pupy
Trasa:
Długość trasy biegu wynosi ok. 21 km - trasa bez atestu (drogi leśne i polne).
Bieg przełajowy w lekko pofalowanym terenie leśnym. Trasa półmaratonu w formie dwóch pętli o długości około 10,5 km. Przebieg kręty, najdłuższa prosta to 1300 m. Nawierzchnia: 5% drogi żwirowe 95% gruntowe leśne drogi i ścieżki. Asfalt, beton, kostka itp. twarde nawierzchnie nie występują na trasie.
Limit czasu: 3 godziny 30 minut
Opłata startowa:
dokonana do dnia do 12 sierpnia 2018r.wynosi 45,00 PLN
dokonywana po 12 sierpnia 2018 do 23 sierpnia 2018r. wynosi 55,00 PLN
w Biurze Zawodów w dniu 2.09.2018r. (w godzinach 8.00 – 9.00) wynosić będzie 60,00 PLN
Osoby, które nie dokonają wpłat do 23 sierpnia 2018 nie otrzymają w pakiecie startowym koszulki
Opłatę należy wpłacać na konto bankowe nr: 15 2030 0045 1110 0000 0238 5550
W tytule proszę podać: nazwę zawodów, imię, nazwisko uczestnika i miejscowość, z której pochodzi (zdążają się sytuacje, że zapisanych jest dwóch Janów Kowalskich, aby uniknąć pomyłek prosimy o podanie tych 4 danych!)
Pakiet startowy:
numer startowy
koszulka organizatora
chip (zwrot na mecie biegu)
napój
materiały reklamowe
ciepły posiłek, cieplą herbatę, kawę i wodę
Punkty Odżywiania:
Punkty nawadniania będą rozmieszczone na około 3,5 oraz 7 km trasy (półmaraton dodatkowo 14,5 oraz 18 km
Punkt odżywiania dla półmaratonu umieszczony będzie na 10,5 km trasy
Organizator nie przyjmuje prywatnych odżywek Uczestników
Nagrody:
Po ukończeniu biegu zawodnicy otrzymują:
1 pamiątkowy medal na mecie
Zdobywcy miejsc I-III otrzymują statuetki, w klasyfikacji OPEN otrzymują również nagrody finansowe w wysokości odpowiednio:
300 PLN, 200 PLN, 100 PLN
Wśród wszystkich uczestników biegu, po jego zakończeniu rozlosujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nastąpi to po ogłoszeniem wyników i wręczeniu nagród indywidualnych
Pula nagradzanych miejsc może ulec zmianie
Klasyfikacje:
Open K, Open M
M 18-35 (18 - 35 lat)
K 18-35 (18 - 35 lat)
36-50 K (36 - 50 lat)
36-50 M (36 - 50 lat)
50+ K (50 - 100 lat)
50+ M (50 - 100 lat)
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33