piękne zdjęcie, tylko gdzie tu utrzymanie dystansu ... chyba, że wszystkie dzieci mają negatywne testy na Covid.
A potem nadejdzie czwarta fala i znowu rok w d....
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
Do ina
Jak boisz się twojego koronawirusa to siedź w domu włącz tvp oglądaj PIS-owskich kłamców oraz wyślij ojcu dyrektorowi 200 zł żeby miał na panienki :D
ina
piękne zdjęcie, tylko gdzie tu utrzymanie dystansu ... chyba, że wszystkie dzieci mają negatywne testy na Covid. A potem nadejdzie czwarta fala i znowu rok w d....