Środa, 8 Maj
Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława -

IV Elbląska Jesień Pływacka z zawodnikami ze Szczytna

Za nami IV Elbląska Jesień Pływacka. Tym razem odbyła się z okazji jubileuszu 15 lat Uczniowskiego Klubu Pływackiego Jedynka. W zawodach nie zabrakło również pływaków z Płetwala Szczytno.

• Data:

Do rywalizacji przystąpiło 300 uczestników z 15 klubów. Wśród pływaków na listach startowych było 8 zawodników Płetwala Szczytno. Szczycieński klub w klasyfikacji drużynowej zajął 7 miejsce (suma punktów wielobojowych za starty indywidualne).

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika: LIS Magdalena (w kategorii wiekowej 13 lat) zajęła 1 miejsce, PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat) - 2, CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat) - 4, FILIPCZAK Nikola (13 lat) i TEMPLIN Patrycja (15 lat i starsi) - 6, TEMPLIN Wiktoria (15 lat i starsi) - 7, WALC Alicja (11 lat) - 8 i TECLAW Igor (15 lat i starsi) - 9 miejsce.

Medale zdobyli: LIS Magdalena (2 złote, 1 srebrny), PIEŃKOWSKA Martyna (2 złote, 1 brązowy), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy), FILIPCZAK Nikola (1 złoty), TEMPLIN Patrycja (1 złoty), WALC Alicja (1 złoty), TEMPLIN Wiktoria (1 srebrny) i TECLAW Igor (2 brązowe).