Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

II Jarmark Wielkanocny w Szczytnie - niepowtarzalna okazja na zakupy i radosne przeżycia! (sprawdź szczegóły)


Święta Wielkanocne to czas radości, nadziei i tradycji, których elementem stał się już II Jarmark Wielkanocny w Szczytnie. To wydarzenie, które cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę gości.


  • Data:

Wszyscy, którzy zdecydują się odwiedzić Dziedziniec Ratusza oraz Zamek Krzyżacki 2 kwietnia 2023 r., będą mieli okazję zakupić niepowtarzalne rękodzieła i oryginalne upominki. Wystawcy będą gotowi do sprzedaży już od godziny 12:00, więc warto przyjść wcześniej, aby mieć więcej czasu na wybór.

 

Od godziny 13:00 rozpocznie się program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty, gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, a także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Zającem Wielkanocnym, który przyjedzie specjalnie na to wydarzenie.


Reklama

 

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Chóru Kantata. To będzie wyjątkowe i wzruszające przeżycie, które wprowadzi wszystkich w klimat Świąt Wielkanocnych.

 

Organizatorzy II Jarmarku Wielkanocnego w Szczytnie zapraszają serdecznie wszystkich chętnych na to wydarzenie. To doskonała okazja, aby poczuć prawdziwą atmosferę Świąt Wielkanocnych, poznać nowych ludzi oraz spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowy program oraz informacje praktyczne można znaleźć na plakacie promocyjnym.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama