Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Gwardia Szczytno sięgnęła po punkt w starciu z Victorią Bartoszyce


Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Gwardii Szczytno, która w 6. kolejce okręgówki stanęła naprzeciw Victorii Bartoszyce. Bramkę dla szczycieńskiego zespołu zdobył Michał Zaborowski, który w 64 minucie gry doprowadził do wyrównania.W pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że Gwardia wróci do domu z punktami. Początkowe 45 minut gry to dominacja Bartoszyc. Gospodarze bardzo szybko „otworzyli” wynik, bo już w drugiej minucie bramkarz Gwardii, Arkadiusz Cichy musiał wyciągać piłkę z własnej bramki. Szans na obronę nie było. Celny strzał w same „okno” dał Victorii prowadzenie na 1:0.

 

Wszystko zmieniło się jednak w drugiej połówce gry. Zmęczona nieco drużyna z Bartoszyc zaczęła się bardziej otwierać. Jedną z korzystnych akcji wykorzystał Michał Zaborowski, który po próbie obrony w wykonaniu miejscowych stoperów, strzałem z dobicia doprowadził do wyrównania w 64. minucie gry. Wynik spotkania nie zmienił się do ostatniego gwizdka. Z Bartoszyc Gwardia wywiozła cenny punkt.


Reklama

 

SKS Gwardia Szczytno: M. Balcerzak (90'+1 Michalczak), S. Chrzanowski, A. Cichy (B), P. Ciebień, J. Jodełka (50' Nysztal), R. Krajza (C) (90'+5 Rudnicki), M. Magnuszewski, M. Murawski, J. Poździak, A. Wnuk (65' Kowalczyk), M. Zaborowski (80' Romanov).

 

MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 1:1 SKS GWARDIA SZCZYTNO

1:0 - 2' Krzysztof Kudlicki

Reklama

1:1 - 64' Michał ZaborowskiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama