Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Groźby karalne w gminie Pasym, prokuratora zastosowała dozór policyjny wobec 35-latka


Policyjny dozór i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym zastosowała Prokuratura Rejonowa w Szczytnie wobec 35-latka z gminy Pasym. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec mieszkańca gminy Pasym.

 


  • Data:

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji wobec 35-letniego mieszkańca gminy Pasym podejrzanego o groźby karalne kierowane wobec mieszkańca gminy Pasym.


Reklama

 

Reklama

- Mężczyzna w piątek, 24 lutego, w trakcie rozmowy telefonicznej groził popełnieniem przestępstwa, pobiciem i uszkodzeniem ciała – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Pokrzywdzony czuł się zagrożony i zgłosił sprawę policji. Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka. Usłyszał zarzut, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia.

 

Teraz 35-latek musi obowiązkowo stawiać się w szczycieńskiej jednostce. Za przestępstwo kierowania gróźb karalnych wobec innej osoby, sprawcy grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

!

Jeszcze gorzej było jak był posterunek policji w Pasymiu . Nietykalni po kilka lat jeździli samochodami bez uprawnień.

Coś zaczyna się zmieniać bo wcześniej to parasol ochronny był nad nimi.

To żadna nowość to standard w tej gminie. Złodzieje i przemytnicy coraz to zastraszają te osoby które głośniej mówią publicznie o ich przestępczym procederze. Zgłaszane takie incydenty były umarzane przez policję.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama