Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Gra miejska „Śladami historii” - zadanie drugie (Konkurs!)


Przypomnijmy. Należy ustalić fragment jakiego budynku znajduje się na zdjęciu. Aby wziąć udział w Konkursie należy odnaleźć wskazany obiekt, wykonać jego zdjęcie oraz przesłać je na adres biuro.sladamihistorii@gmail.com w tytule wiadomości wpisując słowo „konkurs” oraz swój nick z profilu FB, jak również wstawić komentarz o treści „konkurs” na profilu społecznościowym Facebook Stowarzyszenia „Śladami Historii” (https://www.facebook.com/sladamihistoriiyt/).Drugie zdjęcie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy odnaleźć wskazany obiekt, wykonać jego zdjęcie oraz przesłać je na adres biuro.sladamihistorii@gmail.com w tytule wiadomości wpisując słowo „konkurs” oraz swój nick z profilu FB, jak również wstawić komentarz o treści „konkurs” na profilu społecznościowym Facebook Stowarzyszenia „Śladami Historii” (https://www.facebook.com/sladamihistoriiyt/). Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową fotografię obiektu przedstawionego w danym tygodniu. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 31 sierpnia 2023 roku, a zwycięskie fotografie opublikowane zostaną na łamach „Tygodnika Szczytno” oraz w mediach społecznościowych „Tygodnika Szczytno” oraz Stowarzyszenia „Śladami Historii”. Nagrodami w konkursie będą drobne upominki (gadżety) ufundowane przez organizatora oraz sponsorów.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Zdzysk

piękna elewacja budynku sądu w szczytnie , według murarza to pilastry łukowe a ściana to wiązanie krzyżkowe cegła klinkierowa

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama