Niedziela, 2 Październik
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza -

Reklama


Reklama

Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach zaprasza na zajęcia muzyczna...


Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach zaprasza na zajęcia muzyczna... Szczegóły na plakacie.




Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Auto za 130 tys. zł poszło z dymem, spłonęło na polu (zdjęcia)
    wyłudza odszkodowania co jakiś okres . Non stop. I z tego się utrzymuje. Dom buduje właśnie z takich pieniędzy. Ubezpieczyciel powinien się zainstalować mocno tą osobą. Nawet się nie kryje z tym, Miętkie i okolice dobrze wiedzą co to był za ,, nieszczęśliwy\" wypadek . Wali na odszkodowania już nie 1wszy raz. - a dom buduje się co chwilę i coo wypłatę z odszkodowania .

    Unkowb


    2022-10-02 06:34:48
  • Rów na polu stał się śmiertelną pułapką dla zwierząt
    To nie rów stał się śmiertelną pułapką dla zwierząt , dwa psy które polują na łąkach na tę zwierzynę !!! Rów melioracyjny jest już kilka lat i czegoś takiego nie było dopóki psy były na uwięzi , zaatakowany przez psy , dziki zwierzak ucieka na oślep i nic dziwnego że wpada w bagno. Kiedyś już policja zajmowała się psami biegającymi po wsi Dżwiersztyny , widocznie mało skutecznie.

    Mieszańce niebieskookie.


    2022-10-01 21:28:25
  • Zamek Krzyżacki w Szczytnie z nagrodą „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” (zdjęcia, wideo)
    Jak długo jeszcze można się lansować na kontrowersyjnym a w dodatku inspirowanym przez Panią Górską projekcie. Niewątpliwą zasługą Pana Burmistrza w tej mierze jest zgoda na znaczne przekroczenie planowanych kosztów inwestycji. No ale cóż, sukces, znowu sukces o czym świadczy widoczne na zdjęciach uśmiechnięte oblicze Pana Burmistrza.

    dr


    2022-10-01 20:18:21
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Do Marian. Gdybyś napisał, że węgiel brunatny wykorzystuje się między innymi w przemyśle chemicznym było by OK , ale Turów – czwarta co do wielkości w Polsce węglowa elektrownia cieplna, kondensacyjna, blokowa z międzystopniowym przegrzewem pary i zamkniętym układem wody chłodzącej, opalana węglem brunatnym. I tu jest ciekawostka gdyż węgiel brunatny nie jest sprowadzany, ani za niego Turów nie płaci, to o ile wzrosły koszty jego wydobycia, że energia wyprodukowana z tego węgla zdrożała o 500%

    Ja to ja


    2022-10-01 15:40:14
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    \" z byłą Ukrainą \" ? ! Człowieku kim ty jesteś?

    Olek


    2022-09-30 16:15:50
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Do Marian, mam w doopie do czego był wykorzystywany, istotne jest to, że węgiel brunatny jest mniej kaloryczną alternatywą węgla kamiennego. W obliczu całkowitego zatrzymania elektrowni, czy ciepłowni, należy wykorzystać, wszystko, co jest dostępne. Ty oczywiście ramach solidarności z byłą Ukrainą, możesz sobie zamarznąć, ale ja nie zamierzam. \"Tani węgiel tuż przy granicy z Polską.\" - https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-kryzys-energetyczny/aktualnosci/news-tani-wegiel-tuz-przy-granicy-z-polska-jak-to-mozliwe,nId,6301659


    2022-09-30 14:25:56
  • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
    Oprócz wkładu własnego na poziomie 60 tys wnioskodawca będzie musiał wpłacił z góry czynsz za cały rok czyli ponad 10 tys. Razem 70 tys na start. Dojście do własności po około 45 latach. Czytajcie uważnie warunki .

    Ciekawostka


    2022-09-30 12:42:13
  • Szczycieński szpital z nowym oddziałem ratunkowym (zdjęcia)
    Słuszna uwaga. Ale sądzę, że otwarty obiekt zapewne ma służyć jedynie katolikom.

    do XYZ


    2022-09-30 11:12:36
  • Zamek Krzyżacki w Szczytnie z nagrodą „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” (zdjęcia, wideo)
    maniek znowu spija śmietankę po poprzednikach , którzy to rozpoczeli

    Zdzysk


    2022-09-30 08:45:47
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Do anonima - węgiel brunatny wykorzystuje się w przemyśle chemicznym, do produkcji paliw płynnych i gazowych czy do produkcji nawozów. Gratuluję znajomości tematu węgla :)

    marian


    2022-09-30 07:46:27