Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Gmina Szczytno wykłada 70 tysięcy złotych na sprzęt dla funkcjonariuszy


Wójt Gminy Szczytno, Sławomir Wojciechowski, po raz kolejny przekazał środki finansowe na rzecz Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Porozumienie podpisane przez komendanta powiatowego, insp. Radosława Dracha, oraz wójta Wojciechowskiego, dotyczy przekazania 70 tysięcy złotych na Fundusz Wsparcia Policji.Środki te zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu, który wspomoże policjantów w ich codziennej służbie. Fundusz Wsparcia Policji odgrywa kluczową rolę w realizacji ustawowych obowiązków policji. Umożliwia on pokrywanie wydatków inwestycyjnych i modernizacyjnych, a także zakup niezbędnych towarów i usług.

 

W ubiegłym roku, dzięki wsparciu gminy Szczytno, komenda zakupiła komputery i drukarki, które są wykorzystywane przez funkcjonariuszy. W poprzednich latach fundusze pozwoliły na zakup nowoczesnych samochodów oznakowanych i nieoznakowanych, co znacząco poprawiło jakość pracy policjantów i poziom bezpieczeństwa mieszkańców.


Reklama

 

- To wsparcie jest nieocenione i pozwala nam lepiej wykonywać nasze obowiązki, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców Szczytna  – mówi insp. Radosław Drach.

 

Gmina Szczytno kontynuuje swoje zaangażowanie w poprawę warunków pracy lokalnej policji, co z pewnością wpływa na bezpieczeńśtwo każdego z nas.

ReklamaKomentarze do artykułu

Jan

Panie wójcie te 70 tyś zł to myślę, że z Pana kieszeni powędrowało do Policji. Bo mnie Pan nie pytał o zgodę ani mieszkańców gminy.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama