Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Gmina Szczytno szuka „złotych małżeństw”. Medale czekają


Wszystkie pary, które w 1974 roku zdecydowały się na związek małżeński, mają teraz szansę na wyjątkowe wyróżnienie. Urząd Gminy Szczytno ogłosił przyjmowanie wniosków od mieszkańców, którzy chcieliby otrzymać od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medal za długoletnie pożycie małżeńskie. To wyjątkowa okazja, by uhonorować pięćdziesięciolecie wspólnego życia.Do 29 lutego Urząd Gminy Szczytno jest miejscem, gdzie pary obchodzące w tym roku pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego mogą zgłosić swój wniosek o nadanie medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

Procedura jest prosta - na stronie ug.szczytno.pl dostępny jest formularz wniosku, który można wypełnić i złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Szczytno, w Biurze Obsługi Interesanta na parterze budynku (ulica Łomżyńska).


Reklama

 

- W imieniu jubilatów mogę to zrobić też ich dzieci bądź wnuki – mówi Ewa Zawrotna, wicewójt gminy Szczytno. - Zapraszam Gminy Szczytno, ul. Łomżyńska 3 Biuro Obsługi Interesanta.

 

Reklama

Wszelkie informacje na temat wniosków oraz pomoc można uzyskać też w ewidencja ludności tel. 89-623-25-86.Komentarze do artykułu

taki jeden

Ciekawe Janie jak ktoś ty obok tego symbolu inny symbol wiary zawiesił, czy byś był taki tolerancyjny i czy tobie i innym by nie przeszkadzał?

Mol

Panie taki jeden, to nie urząd tylko świetlica wiejska i widać z jakiś powodów właściciele tej świetlicy czytaj mieszkańcy chcieli żeby tam był zawieszony Krzyż.

Jan

Może I nie dla jednej ale skoro ciągle zabiegamy o tolerancję i brak homofobii to może niech takiemu jednemu pewien symbol niech nie przeszkadza bo co mu w zasadzie złego robi?

taki jeden

Patrząc na fotografię tak się zastanawiam, co ona przedstawia, Urząd Gminy czy Kaplicę. Jeśli Kaplicę jest OK, jeśli urząd, nie jest w porządku. Uważam że Urząd Gminy jest dla wszystkich, nie tylko dla jednej grupy społecznej.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama