Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Gmina Szczytno bez prądu? Nikt nie chce dostarczyć energii


Nikt nie chce dostarczyć energii gminie Szczytno. Do dwóch ogłoszonych przetargów nie stanęła żadna z państwowych firm energetycznych. - Ogłosiliśmy właśnie trzeci przetarg – mówi Aleksander Godlewski, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kamionku. - Rozstrzygnie się po świętach.


  • Data:

Samorządowcy z gminy Szczytno nie mają jednak złudzeń, bo może się okazać, że i tym razem nikt do przetargu się nie zgłosi. Co wówczas?

 


Reklama

- Jeśli tak się stanie, będziemy mogli skorzystać z operatora rezerwowego, który będzie musiał dostarczyć nam energię po cenach zagwarantowanych przez rząd – uspokaja Aleksander Godlewski. - Ale zapewne co jakiś czas będziemy musieli ponawiać przetarg, aby wyłonić w ten sposób nowego dostawcę.

ReklamaKomentarze do artykułu

Zdzysk

Trochę to dziwne państwowy zakład nie może korzystać z państwowego prądu , kto w tym wszystkim mie sza

Szczytnianin

Nie tyle nie chcą nam dostarczać energii, co nie mogą...bo niby skąd mają tej energii nabrać, skoro wszystko na Ukrainę pchają. Jak Putin w końcu linie przesyłowe skalibruje, to te firmy same będą prosiły, by energię od nich kupować. Ładnie nas chazarskie bydło z Wiejskiej załatwiło....jeszcze został tylko głód, do tego też doprowadzą. Miseczki na ryż macie już ludziska ? czy wolicie z ziemi jeść, o ile Morawicek raczy nim sypnąć.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama