Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Gmina Rozogi wyróżniona za Indiacę


Gmina Rozogi otrzymała wyróżnienie w kategorii promocja ogólna za projekt „V Mistrzostwa Świata Indiaca w Rozogach”. Nagrodę wręczono samorządowcom podczas VII Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur w Iławie.


  • Data:

Piąte Mistrzostwa Świata w Indiace odbyły się w sierpniu w Rozogach. Była to doskonała promocja gminy oraz powiatu. W zawodach wzięło udział niemal 400 zawodników z Polski, Belgii, Japonii, Luksemburga, Szwajcarii, Estonii i Niemiec.

Gra, która narodziła się w Brazylii, bardzo przypomina siatkówkę. Na boisku przedzielonym siatką rywalizują ze sobą dwie drużyny po pięciu graczy, a do odbijania specjalnej lotki służą dłonie.


Reklama

Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur ma charakter konferencyjno-warsztatowy i skierowany jest do kadr odpowiedzialnych za promocję i rozwój w jednostkach samorządu terytorialnego województwa warmińsko-mazurskiego. Jego głównym celem jest zbudowanie trwałej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami zajmującymi się marketingiem miejsc oraz ich integracja wewnątrz regionu. Ma się to przyczynić do efektywniejszej współpracy na rzecz promocji i kreowania spójnego, pozytywnego wizerunku całego województwa.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama