Piątek, 27 Maj
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Gala z profesorem Jerzym Bralczykiem (zdjęcia)


We wtorek, 22 czerwca w budynku Biblioteki Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyła się uroczysta „Gala Środowiska Akademickiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie 2020/2021”. Wydarzenie to miało na celu uhonorowanie nauczycieli akademickich i pracowników Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz docenienie studentów wyróżniających się szczególnymi osiągnięciami naukowymi i sportowymi.Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, który zorganizował konkurs podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich wykładowcy i studenci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie mieli możliwość zgłaszania kandydatów w sześciu kategoriach. Drugi etap to głosowanie społeczności akademickiej WSPol, na osoby nominowane.

 

Finałem przedsięwzięcia była uroczysta Gala z udziałem Kierownictwa Uczelni w czasie, której miało miejsce wręczenie nagród i wyróżnień.

 

„Galę Środowiska Akademickiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie 2020/2021” zainaugurowała Pani insp. dr hab. Iwona Klonowska – Komendant-Rektor WSPol, która przywitała przybyłych gości. Ponadto, pogratulowała wszystkim nominowanym i podziękowała Zarządowi Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie za organizację wydarzenia.

 

Galę uświetnił prof. Jerzy Bralczyk – polski językoznawca, profesor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, z którym rozmawiała Pani mł. insp. dr Agnieszką Sadło-Nowak – Prodziekan Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz post. Damian Gładek – Przewodniczący Zarządu Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.


Reklama

 

Po niezwykle pouczającej rozmowie z prof. Jerzym Bralczykiem nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które w poszczególnych kategoriach otrzymali:

 

„Belfer Roku” - nadkom. Dariusz Wacławski – nauczyciel akademicki Zakładu Wychowania Fizycznego Instytutu Służby Prewencyjnej WBiNP WSPol w Szczytnie;

„Promotor Roku” - nadkom. dr Marcin Nowak – nauczyciel akademicki Zakładu Wychowania Fizycznego Instytutu Służby Prewencyjnej WBiNP WSPol w Szczytnie;

„Mistrz Nauki Zdalnej” - podkom. Sławomir Fuks – nauczyciel akademicki Zakładu Prewencji i Profilaktyki Instytutu Służby Prewencyjnej WBiNP WSPol w Szczytnie;

„Opiekun Koła Roku” - kom. Wojciech Bilewicz – nauczyciel akademicki Instytutu Nauk Prawnych WBiNP WSPol w Szczytnie.

 

Docenieni zostali także studenci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w kategoriach:

 

„Studencki Sportowiec Roku” - post. Oskar Janiszewski – student 2. roku studiów I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”;

Reklama

„Studencki Naukowiec Roku” - post. Dominik Szewczyk – student 2. roku studiów I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”.

 

Podczas „Gali Środowiska Akademickiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie 2020/2021” Zarząd Samorządu Studenckiego WSPol wyróżnił także osoby, które w szczególny sposób wspierały jego działalność.

 

Wszystkim Laureatom i wyróżnionym gratulujemy i dziękujemy za Państwa ciężką pracę.

 

Więcej informacji z naszego powiatu zawsze w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

Tygodnik dostępny jest w niemal każdym sklepie, w tym w sieci sklepów Biedronka. Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama