Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Gacioch, Żyliński i Tomaszek zawalczą na Mistrzostwach Europy w Karate


Mocna ekipa, pięć jednostek treningowych i trzy dni pełne wysiłku na matach. Trwa zgrupowanie przed 36. edycją Wagowych Mistrzostw Europy, które odbędą się 20 maja we Wrocławiu. Akademię Sztuk Walki Novum Szczytno reprezentować będą: Miłosz Gacioch, Natan Żyliński i Jakub Tomaszek.


  • Data:

Na wrocławskich matach stanie rekordowa liczba 740 zawodników z 26 państw Europy. Ilość uczestników robi wrażenie - tym bardziej że na ME stawiają się najlepsi z najlepszych. W sobotę (20 maja) wystartują juniorzy, a w niedzielę (21 maja) obejrzymy kata i walki seniorów. 


Reklama

 

Reklama

 

- Wraz z Piotrem Moczydłowskim, notabene głównym prowadzącym zgrupowania, wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować seminarium w Szczytnie. Nawiązaliśmy kontakt z innymi klubami i już od piątku solidnie przygotowujemy się do jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych - mówi sensei Dariusz Hrynowiecki.

 

 

Międzyklubowe treningi przyczyniają się do rozwoju zawodników. Do Szczytna przyjechało blisko 80 zawodników z klubów z Augustowa, Warszawy, Ciechanowa, Łomży, Olecka, Olsztyna, Iławy, Gliwic i Piaseczna. Przygotowania na dwa tygodnie przed ME potrwają do niedzieli.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama