Czwartek, 6 Październik
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda -

Reklama


Reklama

Flora Garden: Z miłości do natury (zdjęcia)


PROMOCJA. Flora Garden to firma rodzinna, która powstała z... miłości do natury. Jej właściciele, Kamila i Mariusz Napiórkowscy, uwielbiają to, co robią. Ich praca stała się ich pasją. A to z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Od kilku lat Centrum Ogrodnicze Flora Garden nagradzane jest statuetką „Orły Ogrodnictwa”. O tym, komu ona przypadnie, decydują zadowoleni klienci. Wyróżnienie tym bardziej cenne.Flora Garden robi naprawdę wiele. Oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. To też najlepiej wyposażone centrum ogrodnicze w regionie. Można tam kupić tysiące produktów od: nasion kwiatów i warzyw, przez najwyższej jakości rośliny ozdobne, drzewa, krzewy, nawozy, po narzędzia do pielęgnacji ogrodów czy działek.

 

- I stale przybywa nam produktów – mówi Kamila Napiórkowska. - Ostatnio do naszego asortymentu wprowadziliśmy na przykład rośliny domowe. To rzadkość, ale nasi klienci tego oczekiwali, bo nie każdy ma ogród, a jego namiastkę chciałby mieć w domu, czy mieszkaniu. Mamy szeroki wybór produktów BHP, ale też na przykład tych dedykowanych przetwórstwu, czyli: słoiki, garnki, ceramikę, butelki do wina, alkoholi, a nawet drożdże.

 

Pożyteczna chemia

 

Flora Garden oferuje też sporo chemii ogrodowej. Można tam kupić najskuteczniejsze preparaty odstraszające kleszcze, czy komary. - Ale także inne owady i gryzonie, które dobierają się do naszych domów, czy roślin – mówi pani Kamila. - Posiadamy też preparaty użyźniające glebę, czy wspomagające rozwój roślin. Jest tego mnóstwo i każdy znajdzie u nas coś dla siebie. A jeśli nie wie, co mu jest potrzebne, to wystarczy, że przyjdzie do nas, opowie o co mu chodzi i podpowiemy, jaki specyfik wybrać.

Flora Garden to też narzędzia do pracy w ogrodzie oraz specjalistyczna odzież. - Naszych klientów zaopatrujemy kompleksowo – mówi Kamila Napiórkowska.

 

Zielono może być wszędzie

 

Flora Garden to specjaliści od architektury krajobrazu. Zaprojektują, założą ogród, a potem będą też o niego dbali i to przez okrągły rok. Z ich pomocy może skorzystać każdy, osoba prywatna, ale też instytucje, czy samorządy. Doskonale znają się na projektowaniu ogrodów przydomowych, zieleni wokół firm, biur, szkół, a nawet projektowaniu zieleni wewnątrz budynków. Firma oferuje też pielęgnację (konserwację) zieleni, a także przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki nim zawsze prezentują się one doskonale bez względu na porę roku.

 

Misja połączona z perfekcją

 

Firma zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie takiej realizacji. Rośliny i krzewy, które wykorzystywane są w projektach, pochodzą ze sprawdzonych szkółek i hurtowni, co daje gwarancję doskonałej jakości roślin i wspaniałego efektu końcowego każdej realizacji. - Naszą misją jest tworzenie i pielęgnacja terenów zielonych oraz nadzorowanie inwestycji przez cały rok, co rozumiemy przez monitoring i konserwację założeń ogrodowych oraz parkowych. Gwarantujemy nadzór nad ogrodami zrealizowanymi przez nas, jak i przez innych wykonawców – zapewnia Kamila Napiórkowska.

 

Flora Garden

mgr inż. Mariusz Napiórkowski

mail: floragarden@op.pl

 

SIEDZIBA I SKLEP OGRODNICZY

Korpele 28h

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Urządzanie ogrodów - Systemy nawadniania – Projektowanie ogrodów

tel. 517 552 721

 

CENTRUM OGRODNICZE

ul. Wielbarska (kierunek Wielbark/Warszawa)

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Ogrodnicze

tel. 507 591 403

 

 

Centrum Ogrodnicze Flora Garden

 

oferuje:

szeroki wybór najwyższej jakości roślin ozdobnych, drzew i krzewów iglastych, drzew liściastych, szczepionych drzew alejowych, pnączy oraz bylin, nasiona kwiatów i warzyw, mieszanki traw, nawozy, narzędzia ręczne, środki ochrony roślin, narzędzia ręczne, agrotkaniny, agrowłókniny, opryskiwacze, akcesoria do podlewania ogrodu, korę, kamień ogrodowy, ziemię ogrodową, ryby do oczek wodnych, itp.

 

Usługi ogrodnicze

Naszą misją jest tworzenie i pielęgnacja terenów zielonych oraz nadzorowanie inwestycji przez cały rok, co rozumiemy przez monitoring i konserwację założeń ogrodowych oraz parkowych. Gwarantujemy nadzór nad ogrodami zrealizowanymi przez nas, jak i przez innych wykonawców.”

 

Pielęgnacja ogrodów

 

Oferuje pielęgnację (konserwacje) zieleni, a także przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków. Flora Garden dokłada wszelkich starań, by tereny zielone prezentowały się świetnie niezależnie od pory roku.

 

Zakres prac pielęgnacyjnych:

przycinanie drzew, krzewów, żywopłotów

koszenie trawników, zarośli, nieużytków

pielenie

nawożenie

opryski

przesadzanie drzew i krzewów

wycinka i „chirurgia drzew”

walka z kretami, nornicami

zamiatanie ścieżek, podjazdów, parkingów

odśnieżanie

opieka nad roślinami doniczkowymi

konserwacje nawodnienia

drobne naprawy

inwentaryzacja zieleni

 

Projektowanie i zakładanie ogrodów/zielonych terenów miejskich:

projektowanie ogrodów przydomowych

projektowanie zieleni wokół firm, biur, szkół

projektowanie zieleni wewnątrz budynków

 

Zakres prac projektowo-wykonawczych:

 

prace ziemne/porządkowanie terenu po budowie

nawierzchnie wszelkiego typu

nasadzenia roślinne

zakładanie trawników rolowanych lub z siewu

automatyczne nawodnienie

oświetlenie ogrodowe

budowa stawów, oczek wodnych, kaskad

murki ogrodowe z drewna, kamienia

altany, wiaty, zadaszenia, pergole

odwodnienia terenu

przebudowa istniejących ogrodów (modernizacja)

aranżacja tarasów i ogrodów na dachach, balkonach

aranżacja roślinami doniczkowymi ogrodów zimowych, biur, hoteli.

 

 

Flora Garden

mgr inż. Mariusz Napiórkowski

mail: floragarden@op.pl

 

SIEDZIBA I SKLEP OGRODNICZY

Korpele 28h

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Urządzanie ogrodów - Systemy nawadniania – Projektowanie ogrodów

tel. 517 552 721

 

CENTRUM OGRODNICZE

ul. Wielbarska (kierunek Wielbark/Warszawa)

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Ogrodnicze

tel. 507 591 403Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Panie Połukord, podobno Pan też posiada herb. Czy może się Pan nim pochwalić publicznie?

  Ciekawy


  2022-10-05 17:07:00
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  A miałem nadzieję, że p. Połukord nie stanie do walki z opinią publiczną. Ale skoro tak, to zabiorę głos po raz drugi. Być może nie zrobiłbym tego, gdyby p. Połukord nie przytoczył przykładu herbu Szczytna na powtarzalność pewnych motywów herbowych. A zatem. Proszę mieć pretensję do publikatora, który nazwał Pana autorem herbu Rekownicy. Można byłoby sprostować od razu, że to nie herb, a logo (wówczas nie byłoby dyskusji). I tu jest właśnie to, co mnie zdetonowało. Jak można porównywać historycznie ukształtowane herby - naszego miasta, czy też innych miast wymienionych przez Pana, które posiadają herby podobne do naszego (proszę zwrócić uwagę, gdzie są one położone) - do produkowanych obecnie \"herbów znaków\" miejscowości, które dość świeżo uzyskały status miasta, a w związku z tym czerpią motywy z herbów już istniejących. Niemniej - czy to logo, czy to herb Rekownicy - nie jest to oryginalny projekt, z czym Pan się może zgadzać, albo nie. PS. jednak umie Pan szukać obrazem.

  Taki sobie czytelnik


  2022-10-05 15:56:12
 • Policjanci „wyłapują” narkotyki w Wielbarku
  Nareszcie się za to wzięli. Może już przestaną przymrużac oczy na to co się tu dzieje

  Wielbarszczanka


  2022-10-05 14:52:57
 • Czy grozi nam powtórka Czarnobyla? Do Szczytna dotarły tabletki z jodkiem potasu
  elektrownie ukraińskie sa oddalone ponad 1000km, Czarnobyl był blisko. są to reaktory zupełnie inne niż tamten. sianie paniki. żeby ludzie nie widzieli szwindla z węglem.

  Waldi


  2022-10-05 10:20:16
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Kilka słów wyjaśnienia. To był konkurs na logo (ZNAK GRAFICZNY) z następującym wymogiem: logo musi być tematycznie powiązane z rybami, z rybołówstwem. Pisał o tym TSz: https://tygodnikszczytno.pl/Rekownica_chce_miec_logo-n11341.html?fbclid=IwAR3Y7WP_C6U1MEkI1SLhjDKC5EyA0i-NQIkR1BLlu7Zd4CeQN8G-c0PWxvY Zwyciężył znak graficzny o formie, czyli wyglądzie - herbu, powtarzam ZNAK GRAFICZNY. „Imć Pan Zagłoba” skopiował i wkleił ogólnie dostępny tekst nie mający zastosowania do znaków graficznych, a dotyczący heraldyki. Panowie (Panie) „O ja” i „ja też” wyjaśniam Wam: wiele symboli powtarza się w herbach, ryba jest w np. herbie Kobylanki, a czy jest takich herbów aż 20 to nie wiem, była prośba o przesłanie tych pozostałych 19 i nie została do tej pory zrealizowana. Powtarzanie się elementów w herbach jest normalnością. Przykładowo herb Szczytna z racji zawierania jelenia podobny jest do herbu Złotowa, Piły, Jeleniej Góry, Rzepina, powiatu brodnickiego, Nowej Słupi itd. Dlaczego zaprojektowałem taki ZNAK GRAFICZNY? Wymagano, aby zawierał elementy związane z rybactwem. W moim projekcie rybactwo symbolizuje ryba (płoć) i woda jednego z trzech jezior położonych wokół Rekownicy (Konik, Rekowe, Głęboczek) o kolorze niebieskim. Dodałem do tego trzy świerki symbolizujące lasy roztaczające się wokół Rekownicy, umieszczając je na tle słonecznego nieba (żółte tło). Próbowałem jeszcze umieścić symbole grzybów z których słyną lasy wokół Rekownicy, ale burzyło to kompozycję i powodowało chaos graficzny i dlatego odstąpiłem od tego. Aż dziwne, że sprawa na pozór banalna, a wywołała tyle komentarzy - emocji. Czyżby komentarz „Anny” był zasadny ? Pozdrawiam Panią i wyjaśniam czemu nie spotykamy się: sunia nie może odbywać takich spacerów jak dawniej ze względu na stan zdrowia.

  Krzysztof Połukord


  2022-10-05 09:59:41
 • Czy grozi nam powtórka Czarnobyla? Do Szczytna dotarły tabletki z jodkiem potasu
  Ja tam jestem rozczarowany, liczyłem na jakieś szczepionki Pfizera chroniące w 100% przed promieniowaniem.

  ehhh


  2022-10-04 21:38:42
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Komentarz Nick Cage do Anny: to nie wypada aby mężczyzna, mający kobiety w domu córkę i żonę, zachowywał się tak niestosownie wobec kobiety, przeginasz Panie T.S.

  Obserwator


  2022-10-04 21:02:53
 • Basen ruszy we wrześniu. Kto będzie mógł z niego korzystać?
  Do Macx; To jedź a nie się unosisz

  Kuba


  2022-10-04 18:01:06
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Anka weź polopirynę, tylko już nie doodbytniczo a normalnie. Nie pomoże, ale będziesz miała co robić.

  Nick Cage


  2022-10-04 15:49:23
 • Dino i Biedronka wbijają się do Dźwierzut (zdjęcia)
  A te prywatne grunty to kogo? Szydlika czy kogoś z radnych? :)

  marian


  2022-10-04 13:46:27

Reklama