Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Festyn rodzinny w „Promyczku” (zdjęcia)


W miniony weekend w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 „Promyczek” w Szczytnie odbył się Festyn Rodzinny. W imprezie uczestniczyła cała społeczność przedszkolna, absolwenci, przyszłe przedszkolaki, ich rodziny oraz zaproszeni goście.Najważniejszym punktem spotkania były występy artystyczne dzieci. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała swój program, w którym nie zabrakło tańca, śpiewu i recytacji. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, co było dla nich dużym wyróżnieniem i motywacją do dalszej pracy.

 

Dyrektor przedszkola, Magdalena Bojarska, przywitała gości i podziękowała za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia. Wyrazy wdzięczności skierowała do nauczycieli, pracowników przedszkola i rodziców. Na festynie obecni byli również przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji oraz Burmistrz Miasta Szczytno, Stefan Ochman.


Reklama

 

 

Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji i smacznych przekąsek. Dzieci mogły korzystać z dmuchańców, a dorośli delektować się potrawami z grilla, grochówką, gulaszem z dziczyzny, szaszłykami, bigosem, pierogami, popcornem, watą cukrową, lemoniadą oraz pysznymi ciastami upieczonymi przez rodziców.

 

Festyn oferował również loterię fantową, tatuaże i wiele innych atrakcji, które sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie.

 

Sukces festynu nie byłby możliwy bez wsparcia licznych instytucji i osób prywatnych. Organizatorzy składają gorące podziękowania Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczytnie, Portowi Lotniczemu Olsztyn – Szymany, Nadleśnictwu Szczytno, firmie deweloperskiej „NOVDOM”, Bankowi Spółdzielczemu w Szczytnie, Urzędowi Miasta Szczytno, Piekarni - Cukierni Marka Szabelskiego, Pierogarni Kurpiowskiej, hurtowni „DANTEX”, Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom i dziadkom zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

Reklama

Wspólnota i Zabawa

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama