Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Festiwal Simbiosa. Magiczne spotkanie nad jeziorem Świętajno


Festiwal Simbiosa w Brajnikach to coroczne wydarzenie, które przyciąga miłośników magii, sztuk wizualnych i duchowego rozwoju. Tegoroczna edycja, zaplanowana na 13-16 czerwca, obiecuje cztery dni pełne warsztatów, prelekcji i wieczornych koncertów w malowniczej scenerii jeziora Świętajno.Festiwal Simbiosa w Brajnikach to wyjątkowe wydarzenie, które doskonale wpisuje się w ducha Warmii i Mazur. Co roku nad jeziorem Świętajno, jednym z najczystszych i najpiękniejszych akwenów w regionie, gromadzą się elfy, czarownice, magowie i adepci sztuk wizualnych. Festiwal zdobył serca mieszkańców oraz gości z całej Polski i nie tylko.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się od 13 do 16 czerwca. Uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w cztery dni pełne inspirujących warsztatów, fascynujących prelekcji i niezapomnianych wieczornych koncertów. Festiwal oferuje dziewięć tematycznych stref, gdzie odbywać się będą różnorodne zajęcia.


Reklama

 

Program festiwalu obejmuje ponad 150 godzin warsztatów i praktyk prowadzonych przez wybitnych instruktorów. Dni rozpoczynać będą poranne zajęcia ruchowe, a w ciągu dnia uczestnicy będą mogli brać udział w codziennej praktyce jogi, sesjach tantrycznych, medytacjach i mantrach, koncertach gongów i mis oraz licznych warsztatach tanecznych. Wieczorne koncerty odbywać się będą w przepięknej scenerii zachodzącego słońca nad jeziorem, co doda magii całemu wydarzeniu.

 

Festiwal Simbiosa oferuje także bogatą ofertę aktywności wodnych oraz możliwość relaksu na obszernej plaży. Dedykowana strefa dla dzieci z animacjami zapewni najmłodszym mnóstwo atrakcji, pozwalając rodzicom w pełni cieszyć się festiwalową atmosferą. Wieczorne ogniska staną się doskonałą okazją do wspólnych refleksji i dzielenia się wrażeniami z dnia.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama