Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Fenomenalne rozpoczęcie sezonu w SKKK


Zawodnicy Szczycieńskiego Klub Kyokushin Karate wzięli udział w Mistrzostwach Polski PZKK Makroregionu Wschodniego oraz turnieju dzieci „Ujazd CUP". Była to doskonała okazja na rozpoczęcie sezonu startowego.W zawodach wzięło udział 320 zawodników i zawodniczek z 21 ośrodków. Do Ujazdowa koło Łodzi wybrało się 18 zawodników z Best Team Zembrzuski DOJO, zdobywając łącznie 16 pucharów.

 

Nie zawiodła juniorka młodsza (14-15 lat) Łucja Dragun, która zarówno w kata, jak i kumite okazała się najlepsza i bez większych problemów wygrała obie konkurencje. Równie dobrze wypadła młodziczka (12-13 lat) Kasia Młynarczyk, która osiągnęła pierwsze miejsce w kata oraz trzecie w walkach. Od pewnego czasu śladami swoich starszych koleżanek i kolegów podążają kadeci młodsi (8-9 lat) Emilia Górska i Gabriel Czujak, którzy w Ujazdowie uplasowali się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach w kumite.


Reklama

 

 

- Pierwszy start w tym roku i kolejny sukces szkoleniowo-sportowy. To bardzo buduje zarówno zawodników, jak i naszych instruktorów – komentuje shihan Piotr Zembrzuski. – Jestem również bardzo dumny z postawy rodziców, którzy licznie pojechali z nami na mistrzostwa i wspierali całą naszą drużynę. Pozostali zawodnicy SKKK Best Team z równie wielkim zaangażowaniem walczyli w zawodach w Ujazdowie.

 

Oto wyniki ich zmagań:

MISTRZOSTWA POLSKI PZKK MAKROREGIONU WSCHODNIEGO KATA I m. Łucja Dragun, Katarzyna Młynarczyk II m. Grzegorz Hajn KUMITE I m. Łucja Dragun II m. Mikołaj Barański, Aleks Dragun, Milena Godlewska III m. Katarzyna Młynarczyk, Martyna Wiśniewska, Antoni Szczepanek

Reklama

TURNIEJ DLA DZIECI „UJAZD CUP" O PUCHAR BURMISTRZA KUMITE I m. Emilia Górska, Gabriel Czujak III m. Adam Przychodko, Zachar Moszczyński, Nikodem Skibiński, Dawid KaliszewskiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama