Niedziela, 2 Październik
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza -

Reklama


Reklama

FESTIWAL STRZELECKI W MECZU GWARDII (zdjęcia)


Dwa tygodnie temu na łamach naszej gazety obrońca Gwardii Jurand Bank Szczytno Kamil Świercz zwrócił uwagę, że jego zespołowi brakuje skuteczności. Koledzy z drużyny musieli te słowa mocno wziąć sobie do serca, ponieważ w minioną sobotę pokazali swoim kibicom prawdziwy strzelecki festiwal.Nieczęsto się zdarza, aby w meczu piłkarskim padło aż jedenaście bramek. Jeszcze rzadziej mamy do czynienia z sytuacją, kiedy tyle goli strzela jeden zespół. W sobotę w Szczytnie doszło do starcia faworyzowanej Gwardii ze słabo radzącym sobie w tym sezonie GKS Gietrzwałd/Unieszewo. Jednak chyba nikt nie zakładał aż tak wysokiej wygranej piłkarzy ze Szczytna.

 

Już w piątej minucie wynik meczu otworzył doświadczony Michał Kwiecień. Kilkanaście minut później prowadzenie podwyższył Szymon Chrzanowski, a przed przerwą bramki zdobyli jeszcze Rafał Krajza i Gabriel Sachajczuk.

 

Już kilka minut po zmianie stron gola zdobył Maciej Balcerzak. Od 60. do 78. minuty Gwardia zdobyła aż sześć bramek! Gole zdobywali kolejno Gabriel Sachajczuk, Michał Zaborowski, Aleksander Kowalczyk, Rafał Krajza, Tomasz Przybysz i Adam Zalewski. Warto podkreślić, że Tomasz Przybysz jest bramkarzem szczycieńskiego zespołu, a bramkę zdobył po tym jak pewnie wykorzystał rzut karny.


Reklama

 

- Wynik 11:0 mówi sam za siebie, choć bramek mogło być znacznie więcej. Trafiliśmy na słabszy dzień przeciwnika, który praktycznie przez cały mecz stworzył jedną sytuację. Gietrzwałd przyjechał w bardzo osłabionym składzie - w 12 zawodników - komentuje Mariusz Korczakowski, trener Gwardii Jurand Bank Szczytno.

 

Gwardia po czterech kolejkach z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W najbliższą sobotę czeka ich drugie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. W Wipsowie zmierzą się z miejscowym Tempem, które w minionej kolejce wygrało 3:1 z KS Łęgajny i było to jak do tej pory ich jedyne ligowe zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że po następnej kolejce ta statystka nie ulegnie zmianie.

Reklama

 

Gwardia Jurand Bank Szczytno - GKS Gietrzwałd Unieszewo 11:0.

 

Skład: Przybysz – Świercz, Poździak, Włodkowski – Ciebień, Sachajczuk, Miłek, Krajza, Kwiecień, Chrzanowski – Balcerzak.

Na boisku pojawili się również: Andrzejewski, Kobus, Kowalczyk, Krajza, Nysztal, Zaborowski, Zalewski.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Do Marian, mam w doopie do czego był wykorzystywany, istotne jest to, że węgiel brunatny jest mniej kaloryczną alternatywą węgla kamiennego. W obliczu całkowitego zatrzymania elektrowni, czy ciepłowni, należy wykorzystać, wszystko, co jest dostępne. Ty oczywiście ramach solidarności z byłą Ukrainą, możesz sobie zamarznąć, ale ja nie zamierzam. \"Tani węgiel tuż przy granicy z Polską.\" - https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-kryzys-energetyczny/aktualnosci/news-tani-wegiel-tuz-przy-granicy-z-polska-jak-to-mozliwe,nId,6301659


  2022-09-30 14:25:56
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Oprócz wkładu własnego na poziomie 60 tys wnioskodawca będzie musiał wpłacił z góry czynsz za cały rok czyli ponad 10 tys. Razem 70 tys na start. Dojście do własności po około 45 latach. Czytajcie uważnie warunki .

  Ciekawostka


  2022-09-30 12:42:13
 • Szczycieński szpital z nowym oddziałem ratunkowym (zdjęcia)
  Słuszna uwaga. Ale sądzę, że otwarty obiekt zapewne ma służyć jedynie katolikom.

  do XYZ


  2022-09-30 11:12:36
 • Zamek Krzyżacki w Szczytnie z nagrodą „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” (zdjęcia, wideo)
  maniek znowu spija śmietankę po poprzednikach , którzy to rozpoczeli

  Zdzysk


  2022-09-30 08:45:47
 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Do anonima - węgiel brunatny wykorzystuje się w przemyśle chemicznym, do produkcji paliw płynnych i gazowych czy do produkcji nawozów. Gratuluję znajomości tematu węgla :)

  marian


  2022-09-30 07:46:27
 • ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA – Leszek Mierzejewski i moje Szczytno z tygodnia na tydzień
  Dziękuję za to wspomnienie i opowiedzenie o historii jak to było po wojnie. Mało osób o tym wie ilu ludzi(szabrowników) wywoziło ze Szczytna i okolic co się dało.

  Iga


  2022-09-29 20:03:15
 • Będzie przebudowa drogi Szczytno- Olsztyn
  Oby się udało i wyprawa do Olsztyna była normalnym wyjazdem, a nie drogą wśród krzyży.

  Gabi


  2022-09-29 18:51:13
 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Przecież to Morawiecki zapewnił nam takie ceny energii, rezygnując z tanich ruskich surowców, przecież taki właśnie był plan, a \"podmioty\" do niego apelują!!!???... wam naprawdę na mózgi padło? W Czechach jest tani węgiel brunatny, APELUJĘ do podmiotów, by ruszyły dupę i go przywiozły...nie tylko mieszkańcom, ale i elektrowniom, bo za miesiąc w ogóle energii nie będzie.


  2022-09-29 15:19:54
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Społeczny, dla tych, co nie mogą dostać kredytu z banku, ale muszą mieć min. 50 tyś zł już wkładu i potem 1500 zł czynszu, plus rachunki. Może jeszcze z 500 na czynsz, bo ogrzewanie w górę. Ta Bańkowska i ten Mańkowski jaki mają iloraz inteligencji, czy chociaż dwucyfrowy? Litości...

  Poje Bao


  2022-09-29 14:32:51
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Nie dziwi mnie małe zainteresowanie. Udział w budowie wynosi 20% wartości mieszkania więc na początek trzeba wpłacić od około 40tys do 60tys zł wkładu. Cena budowy 1 metra mieszkania 5500zł, przy założeniu że koszty te nie wzrosną. Taniej już sprzedają deweloperzy w naszym mieście. Większość osób żeby mieć na udział w partycypacji będzie musiała zaciągnąć pożyczkę rata takiej pożyczki to około 1000zł dodatkowo czynsz który wyniesie nawet 1500zł. Deweloperzy oferują mieszkania za cenę w granicach 5tys zł za metr i w tym mają wliczony już zysk z każdego mieszkania natomiast spółka wydaje mi się że powstała w celu oferowania mieszkań osobom nie mającym zdolności kredytowej a z tego co widzę to chyba ktoś to buduje w celu osiągnięcia zysku ze sprzedaży, pomimo statusu not for profit. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przejdzie się do szczegółów.

  Sceptyk


  2022-09-29 13:04:58

Reklama