Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Europejski piknik na „oskarowym stadionie” w Jedwabnie


W Jedwabnie na „oskarowym stadionie” odbędzie się Piknik Europejski z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenie zaplanowano na 1 maja.Na wydarzenie składają się IX Bieg Caritas i Mecz Charytatywny Drużyny Wielkich Serc z drużyną Zryw Jedwabno. Cel przedsięwzięcia ma również wymiar charytatywny, gdyż tego dnia będą zbierane środki na Radosława Murawskiego – chłopca zamieszkałego w Jedwabnie, który zmaga się z mukowiscydozą.

 

Dzień rozpocznie się duchowo – mszą świętą w miejscowym kościele. Następnie, o 12:30, rozgrzewka na stadionie zaostrzy apetyt na zdrową rywalizację. Biegi dla każdego – od sprintu rodzinnego przez dziecięce sztafety aż po seniorów, którzy pokażą, że sport to ich drugie imię.

 

Zapisy? To proste: u Arkadiusza Kopeć w Zespole Szkół lub w Gminnym Ośrodku Kultury, a dla miłośników cyfrowej komunikacji – e-mailowo. Nie zapomnijcie – termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.


Reklama

 

Dzieciaki! Bez zgody rodziców ani rusz – pisemne pozwolenie to Wasz bilet do zabawy.

 

Kulminacją dnia będzie mecz charytatywny dla Radosława Murawskiego, walczącego z mukowiscydozą. Młodzieżowa drużyna Zryw zmierzy się z Wielkimi Sercami – kto wygra? Wszyscy, jeśli wesprzemy Radka w jego codziennym biegu.

 

1,5% podatku – niech wędruje na subkonto Radka. Numer KRS i subkonto już na Was czekają. A na pikniku? Dobroczynna puszka, do której każdy grosz ma wagę złota.

 

Co jeszcze? Odpowiedź na plakacie – ale uwaga, to nie koniec atrakcji. Jedwabno przygotowało niespodzianki, które sprawią, że ten dzień na długo zapisze się w pamięci.

Reklama

 

Możecie to Państwo zrobić przekazując odpis 1,5% podatku na subkonto (należy w rozliczeniu podatkowym w rubryce KRS wpisać numer 0000064892, natomiast w rubryce cel szczegółowy należy podać numer subkonta oraz imię i nazwisko chorego: 1076/9/24 Radosław Murawski.

 

Wesprzeć zbiórkę będzie można również podczas Pikniku Europejskiego, wrzucając pieniądze do puszki. Impreza wzbogacona będzie o mnóstwo atrakcji towarzyszących, o których więcej na poniższym plakacie.

 

Razem rozpocznijmy majówkowy weekend na Stadionie Sportowym w Jedwabnie!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama