Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Emocje poniosły 49-latka, z deską ruszył na samochód


Podczas sobotniej kłótni 49-latek zniszczył lampy samochodu. Szczycieńscy policjanci szybko zatrzymali sprawcę, któremu grozi teraz do 5 lat więzienia.Sobotnie popołudnie, 6 lipca przyniosło szczycieńskim policjantom kolejne wyzwanie. Interweniowali w jednej z miejscowości na terenie gminy Jedwabno, gdzie doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami.


Reklama

 

- W przypływie emocji, 49-letni mieszkaniec gminy Rozogi chwycił za deskę i uszkodził lampy w samochodzie marki Nissan – mówi sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji. - Straty oszacowano na 2000 złotych – dodaje.

 

Właściciel samochodu, będący świadkiem zdarzenia, opowiedział policjantom o przebiegu kłótni. Mundurowi nie zwlekali - zatrzymali sprawcę i przewieźli go do komendy w Szczytnie.

Reklama

 

Po przesłuchaniu poszkodowanego oraz zebraniu dowodów, kryminalni postawili 49-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, a sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Szczytnie.

 

Za zniszczenie samochodu, według art. 288 Kodeksu Karnego, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama