Bank Spółdzielczy w Szczytnie swoją nowoczesnością i innowacyjnością prześciga niektóre banki komercyjne. Dowód? – Najnowsza aplikacja mobilna Banku - eBank Go znalazła się w TOP najchętniej ściąganych aplikacji w kategorii Finanse – mówi Mariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży, który właśnie wzmocnił strukturę Banku Spółdzielczego w Szczytnie. – To bardzo intuicyjne, optymalne w zakresie funkcjonowania i nowoczesne narzędzie, które ułatwi codzienne życie każdemu naszemu klientowi.
Aplikacja eBank Go to niejedyne unowocześnienie, które wprowadzono w Banku Spółdzielczym w Szczytnie w ostatnich tygodniach. Pojawiła się tam również nowa bankowość elektroniczna.
- Jest prostsza, bardziej intuicyjna, taka, która ułatwi korzystanie z naszych usług i starszym, i młodszym klientom. Jestem przekonany, że udało nam się połączyć nią pokolenia – mówi Mariusz Piasecki. - Nowością jest też uruchomienie systemu mojeID w naszym Banku. To bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online. Dzięki niemu można na przykład założyć profil zaufany, który pomoże zarejestrować się na szczepienia przeciw Covid19, czy załatwić sprawy urzędowe nie wychodząc z domu. Za pośrednictwem tego systemu można na przykład „pobrać" bon turystyczny z ZUS. Jest to bardzo proste. Trzeba mieć jedynie konto z dostępem do bankowości elektronicznej w naszym banku. Potem wystarczy wejść na stronę naszego banku www.bsszczytno.pl/mojeid/ i tam, krok po kroku, wykonywać polecenia. Polecam te rozwiązania, ponieważ potrafią bardzo ułatwić życie.
Te zmiany pokazują, że Bank Spółdzielczy w Szczytnie dostrzega też potrzeby młodych klientów i wychodzi im naprzeciw. Aplikacje mobilne, system płatności i szybkich przelewów BLIK, przelewy natychmiastowe - to wszystko jest już dostępne.
Mariusz Piasecki dołączył do Banku Spółdzielczego w Szczytnie z początkiem maja tego roku. Z finansami związany jest już od ponad 15 lat. Ostatnio pracował w Biurze Informacji Kredytowej, w którym współpracował z około setką instytucji finansowych z terenu Polski północno-wschodniej.
- Zdecydowałem się na pracę w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, bo jest to wyjątkowa instytucja finansowa – mówi pan Mariusz. – Idee i wartości, które opisano w misji i wizji Banku są zbieżne z moim podejściem budowania nowoczesnej i biznesowo sprawnej lokalnej bankowości. Jest to bank, który na pierwszym miejscu stawia dobro swoich klientów. Przyznam, że bardzo mi się to podoba.
Pan Mariusz od urodzenia związany jest z województwem warmińsko-mazurskim, tu się urodził, a aktualnie mieszka w Olsztynie. Prywatnie uwielbia aktywność sportową taką jak jazda rowerem czy na nartach, gra w tenisa ziemnego oraz siatkówkę.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33