Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Ekologiczny blok Zelbo: tanie mieszkanie i utrzymanie (zdjęcia)


Promocja. Czy można dziś nie płacić za ciepłą wodę i prąd, a jednocześnie żyć w komfortowym mieszkaniu? Można. To gwarantuje szczycieńska firma Zelbo. Nowy blok przy ul. Sobieszczańskiego to technologiczny i ekologiczny hit. Panele fotowoltaiczne wraz z niezbędną instalacją zapewniają lokatorom energetyczną niezależność i niskie koszty utrzymania mieszkań.- W dobie rosnących cen wiele osób, zainteresowanych własnym mieszkaniem, pyta nie tylko o koszty budowy, ale także o koszty późniejszego użytkowania – mówi Wiesław Gołąb, właściciel firmy Zelbo, która od lat działa na szczycieńskim rynku deweloperskim. – Te pytania mówią nam, jakie są oczekiwania przyszłych lokatorów, właścicieli mieszkań, a Zelbo zawsze dba o to, by te oczekiwania spełniać. Dlatego budujemy blok, w którym koszt utrzymania mieszkania będzie zminimalizowany. Doświadczenie w zakresie budownictwa ekologicznego zdobyliśmy tworząc miniosiedle domów jednorodzinnych przy ul. Żaglowej w Szczytnie. Teraz nadszedł czas, by te doświadczenia wykorzystać w budownictwie wielorodzinnym.

 

W nowym bloku Zelbo znajduje się 46 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od 39 metrów kwadratowych poczynając. Każdy znajdzie więc tu dla siebie wymarzone mieszkanie, o niespotykanych dotychczas walorach.

 

 


NIE ZWLEKAJ!

Dołącz do naszej społeczności, która dąży do osiągnięcia harmonii między komfortem, ekologią i oszczędnościami. Spełnij swoje marzenia o własnym mieszkaniu i ciesz się życiem w miejscu, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Oferty na ten jedyny w swoim rodzaju budynek są jeszcze dostępne. Można jest sprawdzić na www.zelbo.pl zelbo.gratka.pl

Zadzwoń (89 624 22 89, kom. 513 054 709) lub przyjdź do naszego biura (Sobieszczańskiego 15, Szczytno). Z pewnością nie pożałujesz.


 

ZAPOMNIJ O RACHUNKACH ZA ENERGIĘ

 

Nowy, innowacyjny budynek mieszkalny, położony przy ulicy Sobieszczańskiego, to pierwsza taka inwestycja na rynku pierwotnym w powiecie szczycieńskim, w której połączono ekologiczne, nowoczesne rozwiązania technologiczne z troską o portfel klientów. Instalacja fotowoltaiczna o sile 50-60 kilowatów wyprodukuje energię, która pokryje zapotrzebowanie na prąd i podgrzanie wody w każdym mieszkaniu.

 

Koszty ogrzewania to jedyna opłata, jaką trzeba będzie ponieść. Ale bez obaw! Blok jest zaprojektowany w taki sposób, aby ogrzewanie było ekonomiczne i efektywne. Zelbo to nie tylko atrakcyjna cena mieszkania, ale także niskie koszty codziennego użytkowania.

 

Nadwyżkę energii, produkowanej przez panele fotowoltaiczne można będzie sprzedać, zasilając np. fundusz remontowy. To również może obniżyć koszty bieżącego utrzymania mieszkania.

 

ZAPOMNIJ O OGROMNYM KREDYCIE

 

Nie chcemy, aby koszty były przeszkodą na drodze do spełnienia Twoich marzeń o własnym mieszkaniu. Dlatego podejmujemy działania, by obniżyć koszty budowy i jednocześnie wesprzeć nabywców mieszkań w uzyskaniu taniego kredytu.

 

Nowe przepisy są korzystne dla prosumentów grupowych, co oznacza możliwość uzyskania dotacji na instalację fotowoltaiczną i budowę bloku. To pozwoli na zmniejszenie kosztów budowy, a tym samym na niższe wkłady właścicieli. Dodatkowo Zelbo podjęło współpracę z renomowaną, szczycieńską firmą Gruber Finanse, która pomoże uzyskać tani rządowy kredyt oprocentowany zaledwie 2 procent, który będzie dostępny już od lipca.

 

Dzięki współpracy Zelbo i Gruber Finanse dostaniesz nie tylko nowoczesne i energooszczędne mieszkanie, ale również możliwość prowadzenia życia bez nadmiernych obciążeń finansowych.

 

ZAPOMNIJ O ODLEGŁOŚCIACH

Położenie osiedla, w którego skład wchodzi realizowany budynek jest wręcz doskonałe. W pobliżu są sklepy, szkoła, szpital, pętla autobusowa, park... Z okien widać nieodległy las i drogę nad rzekę Sawicę. To idealne warunki do zamieszkania i odpoczynku po pracy. Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki dogodnej lokalizacji Twoje życie stanie się jeszcze bardziej komfortowe.

 

BĄDŹ COOL

Nowy blok Zelbo przy ul. Sobieszczańskiego to doskonała lokalizacja, ekologia w praktyce i minimum kosztów użytkowania. Zelbo dba nie tylko o Twoje potrzeby, ale także o przyszłość naszej planety.

 

Mieszkając w bloku, który zasilają własne panele fotowoltaiczne, nie tylko obniżasz rachunki za energię, ale także stajesz się częścią przemiany ekologicznej. Inwestując w nasz blok, przyczyniasz się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i ochrony środowiska. Nie tylko obniżasz rachunki za energię, ale także stajesz się częścią przemiany ekologicznej. Twoje codzienne działania mają teraz pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Masz pewność, że Twoje miejsce zamieszkania jest przyjazne dla natury i przyszłych pokoleń.

 


NIE ZWLEKAJ!

Dołącz do naszej społeczności, która dąży do osiągnięcia harmonii między komfortem, ekologią i oszczędnościami. Spełnij swoje marzenia o własnym mieszkaniu i ciesz się życiem w miejscu, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Oferty na ten jedyny w swoim rodzaju budynek są jeszcze dostępne. Można jest sprawdzić na www.zelbo.pl zelbo.gratka.pl

Zadzwoń (89 624 22 89, kom. 513 054 709) lub przyjdź do naszego biura (Sobieszczańskiego 15, Szczytno). Z pewnością nie pożałujesz.


 Komentarze do artykułu

Polak

Tym czasem \"szont\" przygotowuje się do walki z fotowoltaiką. Ktoś zainwestował spore pieniądze w mikro reaktory atomowe w Polsce, które produkują 30-krotnie więcej radioaktywnych odpadów niż te większe, podobne do tego z Czarnobyla, czy Fukushimy. Dodam, że Polska ma zostać pionierem w tej dziedzinie, bo reszta świata wypięła się na Reaktory SMR. Dwie najszczersze \"osoby\" w Polsce, Morawiecki i Obajtek, już zadbały o szczegóły - https://energia.rp.pl/atom/art38335581-tam-moga-powstac-pierwsze-male-reaktory-atomowe-orlen-podal-lokalizacje

Ola

Wszystko ładnie pięknie pod warunkiem że fotowoltaika działa U mnie niestety działało trzy miesiące i się spierdaczyło oczywiście rachunek za 4 miesiące ogrzewania energią 7000 tys.zł

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama