Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)


PROMOCJA. Można by rzec: kupujesz tu wspaniałe widoki, zaś magiczne życie w apartamencie dostajesz w prezencie. Ten tekst jest dla tych, którzy chcą dobrze ulokować pieniądze w nieruchomościach lub mieszkać w wyjątkowym miejscu. Co więcej nie będzie trzeba martwić się o rachunki, bo te domy będą niemal samowystarczalne. Lokalizacja – zaledwie 30 metrów od jeziora. Firma Zelbo zaprasza do Ekologicznego Osiedla nad Jeziorem.Z 90-metrowego mieszkania rozchodzi się widok, jak z kadru portugalskiego kina. Woda, zieleń, w oddali dachy szczycieńskiej zabudowy, a w tle strzelają do góry wieże najwyższych historycznych budowli miasta: ratusz, kościół... 

 

Witajcie na obrzeżach Szczytna w kierunku drogi krajowej wyjazdowej na Olsztyn. Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo zaprasza.

 

Zainteresowanie rynkiem niezwykłych nieruchomości i rozwiązań ciągle rośnie. Niektórzy po prostu chcą czegoś więcej niż luksusowe mieszkanie w bloku. Unikalna lokalizacja, nowoczesne technologiczne rozwiązania – są już dostępne w Szczytnie za sprawą firmy Zelbo.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Domów Osiedla nad Jeziorem nie da się porównywać z żadną inną inwestycją mieszkaniową w tej części regionu. Jego ponadczasowa architektura wkomponowana została w działkę nad Jeziorem Domowym Dużym. W ofercie dostępne są domy o powierzchni 95 metrów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą budować, kupować 150-, czy 200-metrowych domów, a jednocześnie nawet najbardziej luksusowe mieszkanie w bloku, to wciąż nie to, czego szukają.

 

Osiedle nad Jeziorem to idealny wybór. To pierwsze ekologiczne apartamenty w naszym powiecie. Technologia użyta do jego wykonania oraz systemy zrządzające energią cieplną i elektryczną pozwoliły uzyskać współczynniki oszczędności nieosiągalne w klasycznym budownictwie. Te domy są niemal samowystarczalne. Rachunki za ich utrzymanie będą znikome.

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. W budynkach można też filtrować powietrze. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków albo powietrze osusza, albo nawilża, ale też jego parametry można ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

System ogrzewania bazujący na pompie ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania w dużym stopniu bezobsługowe, zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkowania. Umożliwiają one zachowanie czystości w budynku i – co ważne – nie mają negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Wszystko sterowane jest automatycznie i dodatkowo mamy możliwość podglądu i bezprzewodowego sterowania systemem z dowolnego miejsca na świecie np. z poziomu smartfona. Są więc w tych budynkach nie tylko estetyczne smaczki, ale też zdrowotne, ekologiczne oraz oszczędnościowe.

 

Projekt osiedla opracowali lokalni projektanci, którzy współpracują z firmą Zelbo.

Jak wyjaśnia inwestor, osiedle powstaje po to, by spełnić oczekiwania ludzi szukających wyższego standardu życia. Wielu właścicieli traktuje zakupione tu apartamenty jako wyjątkowe miejsce dla dobrego, ekologicznego, bezpiecznego życia.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Co więcej, bryła każdego z domów jest odpowiednio przemyślana - prosty kształt, jednospadowy dach i odpowiednie usytuowanie względem stron świata. Jest to podstawa, jeśli budynek ma być samowystarczalny energetycznie.

 

Dach jednospadowy daje lepsze możliwości, jest estetyczny i umożliwia odpowiednie pokrycie instalacją fotowoltaiczną. Poza tym, dach jednospadowy nie powoduje takich strat ciepła, jak dachy wielospadowe.

 

Powstaną 22 segmenty (budynki) w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał odrębny garaż oraz uroczą 80-metrową działkę rekreacyjną, która da poczucie przestrzeni, a zarazem spokoju. Budynki znajdują się około 30 metrów od Jeziora Dużego Domowego w Szczytnie i zaledwie 100 metrów od drogi krajowej prowadzącej do Olsztyna, Nidzicy, czy centrum Szczytna (przedłużenie ulicy Pasymskiej).

 

Inwestor szacuje, że przy dzisiejszych cenach koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie! A na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo to idealna alternatywa pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku.

 

 

 

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709Komentarze do artykułu

Marta

I to wymyśliła firma ze Szczytna? no, no, no Aż wierzyć mi się nie chce. Przeważnie tego typu inwestycje powstają przy wielkich miastach a metr kosztuje krocie. Jeżeli cena będzie tu w miarę korzystna to szacunek. Ciekawe czy poszukują kogoś do pracy?

Irka

Bardzo interesujący projekt. Nie podają Państwo choćby orientacyjne ceny. Proszę o jej podanie

Piotr

Posiadam dom 150m2 z działka 12ar na gizewie, ciekawe czy wchodziłaby możliwość zamiany, fajne miejsce no i bez kosztów

Szczytnianin

Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama