Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Ekipa Promyka zaprasza na charytatywne wydarzenie. Pomóż dzieciom


Witajcie, tu kolejna ekipa Stowarzyszenia Promyk w Szczytnie Martyna, Jakub, Julia, Olek, Marika. Miłośnikami dyscyplin sportowych jesteśmy nie od dziś, ale właśnie dziś chcemy was zaprosić na super wydarzenie „Trenuj dla Promyka”, które organizujemy wraz ze Steel Factory.Nie samym treningiem człowiek żyje, więc oprócz sportu znajdziecie tego dnia szereg innych atrakcji: animacje i zabawy dla dzieci, TUS, teatr cieni, słodki kiermasz ciast i fit shotów jako alternatywę do treningów.

 

Dzięki sponsorom, będziecie mogli zdobyć szereg wyjątkowych nagród poprzez udział w loterii. Na miejscu dostępna będzie uczta dla ciała, a mianowicie wachlarz masaży wykonywanych przez fizjoterapeutów Stowarzyszenia Promyk.

 

Mamy też coś dla spragnionych rywalizacji i dobrej zabawy połączonej z pomaganie. Jeśli to jest to czego szukasz to zapraszamy na challenge „Swing dla Promyka”, pokonaj innych i zostań mistrzem. Zapraszamy Was na nasze energetyczne wydarzenie charytatywne "Trenuj dla Promyka"! Dołącz do nas w Steel Factory, już 13 kwietnia o 11:00, na ul. Dąbrowskiego 8. Będzie się działo.


Reklama

 

Dołącz do nas i wspieraj dobrą sprawę! Jak pomóc? Bardzo prosto. Wystarczy zapisać się na zajęcia sportowe w dniu 13 kwietnia w Steel Factory 12-100 (ul. Dąbrowskiego). Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów: Justyna 505 512 463, Asia 503 681 970). Zajęcia rozpoczynają się o godz. 12. Szczegóły można uzyskać telefonicznie. Główny trening o godz. 15:30 poprowadzi Bronisław Olenkowicz – najlepszy Crossfitter w Polsce! Koszt zajęć zaczyna się od 20 zł.

 

Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszania Promyk, które opiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą oraz osobami pokrzywdzonymi w wypadkach komunikacyjnych.

Reklama

 

W tej chwili Promyk ma pod opieką 50 osób w wieku od 3 do 25 lat. Podczas tego sportowego pikniku nie zabraknie też atrakcyjnych loterii, licytacji i voucherów. Zabawa będzie murowana, a cel szlachetny. Numer KRS 0000160511 – podajemy dla tych, którzy będą chcieli w inny sposób niż swoją obecnością wesprzeć stowarzyszanie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama