Środa, 29 Listopad
Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina -

Reklama


Reklama

Edukacja w sercu, a w marzeniach podróże - pożegnanie z naczelnik Ewą Nasiadko


W czwartek, 26 stycznia, starosta Jarosław Matłach, wraz z kierownictwem i pracownikami urzędu, żegnali wieloletnią naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Opieki Społecznej - Ewę Nasiadko, która odchodzi na emeryturę.


  • Data:

Pani Ewa z edukacją związana była przez całe swoje dorosłe życie. Karierę rozpoczęła w 1983 roku jako nauczycielka w przedszkolu w Szczytnie, a następnie pracowała jako nauczyciel w szkole w Lipowcu. W 1984 roku została zatrudniona w szkole w Gawrzyjałkach, gdzie pełniła funkcję dyrektora od 1987 do 2004 roku. Od 2004 roku pracowała w Starostwie, gdzie zajmowała się kierowaniem działaniami związanymi z edukacją, kulturą, zdrowiem i opieką społeczną.


Reklama

 

Ewa Nasiadko i jej najbliżsi współpracownicy.

 

Jak mówi Pani Ewa, na emeryturze zamierza poświęcić się rodzinie i podróżowaniu. Starosta Jarosław Matłach oraz kierownictwo i pracownicy urzędu żegnali ją z żalem, ale jednocześnie życzyli jej wszystkiego najlepszego w dalszym życiu.

Reklama

 

Nowym naczelnikiem wydziału będzie Iwona Chełchowska, która do niedawna była jeszcze wicedyrektorem szkoły sportowej w Szczytnie. Iwona Chełchowska wygrała ogłoszony przez samorząd konkurs na to stanowisko.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama