Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Dzień otwarty w „bloku SIM” w Szczytnie. Sprawdź nową szansę na mieszkanie


Chcesz zobaczyć, gdzie możesz zamieszkać? Już w środę, 10 lipca SIM KZN Północ organizuje Dzień Otwarty, który może rozwiać Twoje wątpliwości. Będzie możliwość zwiedzenia budowanego właśnie bloku przy ulicy Sobieszczańskiego.Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa (SIM) KZN Północ zaprasza na Dzień Otwarty w Szczytnie, który odbędzie się 10 lipca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 14:00. Wydarzenie skierowane jest głównie do osób, które już podpisały umowę o partycypację w kosztach budowy, oraz tych, które rozważają złożenie wniosku o najem.

 

Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym proszone są o wcześniejsze umówienie wizyty na placu budowy pod numerem telefonu 690 429 850 lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Spółki. Miejsca są ograniczone, więc na teren budowy będą mogły wejść jedynie osoby, które wcześniej umówią spotkanie i wyłącznie w obecności pracowników Spółki.


Reklama

 

Przypomnijmy. Do października w Szczytnie ma być gotowy i oddany do użytku nowy blok z 18 mieszkaniami w ramach SIM. Mimo to, zainteresowanie jest niewielkie. Jak dotąd, deklaracje złożyło tylko 9 osób, co zmusiło burmistrza do przedłużenia naboru wniosków.

 

Blok przy ulicy Sobieszczańskiego będzie oferował mieszkania o powierzchni od 35 do 54 m². Dlaczego te mieszkania nie mogą znaleźć najemców? Odpowiedzi na to pytanie można szukać w najnowszym wydaniu "Tygodnika Szczytno", gdzie przedstawione są szczegółowe analizy i opinie mieszkańców.

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama