Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Dzielnicowy przekazał pieniądze z charytatywnej akcji „Pomaganie przez wędkowanie”


Dzielnicowy Miasta i Gminy Pasym mł. asp. Grzegorz Licki, inicjator charytatywnej akcji szczycieńskiej policjantów pod nazwą „Pomaganie przez wędkowanie”, spotkał się z tatą 6-letniego Filipka z Targowa. Były łzy wzruszenia, podziękowania i zapewnienia, że jeżeli tylko sytuacja na to pozwoli to mały wojownik niebawem sam przybije „piątkę” dzielnicowemu, aby za jego pośrednictwem podziękować szczycieńskim mundurowym.

 Przypomnijmy. 12 sierpnia na Łowisku Specjalnym pod nazwą Młyn, położonym w Rańsku w gminie Dźwierzuty zgromadzili się szczycieńscy policjanci oraz ich rodziny. Wszystko to za sprawą dzielnicowego Miasta i Gminy Pasym mł. asp. Grzegorza Lickiego oraz wspierającego go w tym przedsięwzięciu asp. szt. Pawła Ślubowskiego, dzielnicowego gminy Dźwierzuty.


Reklama

 

Reklama

- Mł. asp. Grzegorz Licki poruszony niezwykłą historią walki, 6-letniego Filipka Andrzejewskiego z Targowa, o powrót do zdrowia zdecydował się go w tym wesprzeć – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Dzięki przychylności właścicieli łowiska, mundurowi przez ponad 2 godziny toczyli walkę o miano najlepszego wędkarza zorganizowanych przez dzielnicowych zawodów. Głównym ich celem było uzbieranie jak największej kwoty pieniędzy, a zebrane środki finansowe miały być przekazane rodzicom Filipka, a następnie przeznaczone na leczenie małego mieszkańca Targowa.

 

Dzielnicowy Miasta i Gminy Pasym mł. asp. Grzegorz Licki nie czekał długo na spotkanie z tatą Filipka. Choć chłopiec przebywa obecnie w szpitalu, a zapracowany tata sprawuje opiekę nad młodszym synem dwuletnim Kajtkiem, to nie odmówił on dzielnicowemu spotkania. Były łzy zruszenia, podziękowania i zapewnienia, że mały wojownik dzielnie walczy, aby móc spotkać się z inicjatorem charytatywnej akcji „Pomaganie przez wędkowanie” i przybić mu „piątkę” w podziękowaniu za jego zaangażowanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama