Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Dzielnicowi zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym


Dzielnicowi, na co dzień pełniący służbę na terenie miasta i gminy Wielbark oraz Jedwabna, w trakcie obchodu służbowego zauważyli mężczyznę, który według ich ustaleń poszukiwany był listem gończym.



W czwartek, 8 października w godzinach popołudniowych dzielnicowy miasta i gminy Wielbark wspólnie z dzielnicowym gminy Jedwabno pełnili służbę obchodową w trakcie, której kontrolowali miejsca zagrożone w podległych sobie rejonach służbowych.


Reklama

 

Reklama

- Około godziny 14:30 na ulicy 1 Maja w Jedwabnie zauważyli mężczyznę, który według ich ustaleń mógł być poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie – mówi sierżant Izabela Cygnaiuk ze szczycieńskiej policji. - Mundurowi wylegitymowali 30-letniego mieszkańca Wielbarka i zweryfikowali jego dane w policyjnych systemach informatycznych. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

 

30-latek poszukiwany był listem gończym przez miejscowy wymiar sprawiedliwości, celem zatrzymania i doprowadzenia do wskazanego zakładu karnego. Mężczyzna oskarżony był o spowodowanie średniego, bądź lekkiego uszczerbku na zdrowiu człowieka. Dzielnicowi zatrzymali 30-latka, który teraz najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratami.

 

 

KPP Szczytno/ip



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama