Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Dwa sądowe zakazy nic nie dały. 31-latek z gminy Świętajno nadal łamie prawo


Dla niektórych kierowców nawet dwa sądowe zakazy prowadzenia aut to za mało, aby nie wsiadać za kierownicę. 31-letni mieszkaniec gminy Świętajno jest tego doskonałym przykładem. Został zatrzymany w środę, 1 lutego na ulicy Jagiellończyka w Szczytnie. Nic nie robiąc sobie z zakazów kierował volkswagenem.


  • Data:

Teraz mężczyzna stanie ponowie przed sądem i będzie mu groziło nawet do 5 lat więzienia.

Ale to niejedyny taki „gagatek”, który wpadł w ręce policji w środę. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Wielbarku przed godziną 17:00 na ulicy Nowowiejskiego w Wielbarku zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wielbarka, który kierował motorowerem marki Romet. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


Reklama

 

W dalszym ciągu po szczycieńskich drogach poruszają się nieodpowiedzialni kierowcy. Wsiadają za kierownicę nie posiadając do tego uprawnień. Zdarzają się też kierowcy, którzy decydują się wsiąść „za kółko” pomimo ciążących na nich zakazów sądowych. Wszyscy Ci, którzy łamią prawo i przepisy bezpieczeństwa w ruchu drogowym muszą liczyć się z odpowiedzialnością i surowymi karami zarówno za popełniane wykroczenia, jak i przestępstwa drogowe – przestrzegają policjanci.

Reklama

 

 

 Komentarze do artykułu

Kamila

Do prowadzenia pojazdu motoroweru osoba pełnoletnia nie musi posiadać uprawnień

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama