Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

"Drogi Morderco! Udało Ci się" (zdjęcia)


…taki dramatyczny apel na swoim profilu w Facebooku umieściła Małgorzata Radzińska. „Właściciele postrzelonego kota szukają sprawcy i ostrzegają innych przed ZWYRODNIALCEM.”- Zgadzam się na publikację mojego postu w „Tygodniku Szczytno” - mówi pani Małgorzata. - Może dzięki temu szybciej uda się ustalić sprawcę tego obrzydliwego, nieludzkiego czynu.

 

Apel pani Małgorzaty brzmi następująco:

„W niedzielę, 14 listopada między godziną 11.45 a 12.45 został postrzelony kot w miejscowości Nowe Gizewo od strony Rudki przy "Centrum pokryć dachowych", co spowodowało utknięcie śrutu w kręgosłupie. Kot się bardzo męczy ponieważ jest po operacji kręgosłupa i ma sparaliżowaną całą tylną część tułowia. Nie załatwia się samodzielnie. Dzieci, które są jego właścicielami, przeżywają tragedię. Nie zdawałeś sobie sprawy, co im zrobiłeś nie wspominając już o zwierzęciu. Zajście zostało zgłoszone na policję wraz ze śrutem wyciągniętym podczas operacji. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje lub słyszał, widział, prosimy o kontakt pod informacją w komentarzu odezwiemy się.


Reklama

 

Każda informacja będzie dla nas bardzo ważna. JEŻELI CZUŁEŚ SIĘ NA TYLE ODWAŻNY ABY STRZELIĆ W MAŁE BEZBRONNE, POŻYTECZNE I POCIESZNE ZWIERZĘ, MNIEJ ODWAGĘ SIĘ UJAWNIĆ I ZMIERZYĆ Z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ PRZEWIDZIANĄ W POLSKIM PRAWIE. NIE CZEKAJ NA PUKANIE DO TWOICH DRZWI POLICJI TYLKO SIĘ SAM PRZYZNAJ. Mam nadzieję że jeśli masz zwierzęta, to nie traktujesz ich tak samo.”

 

* * *

Jeśli ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie, może się też skontaktować z naszą redakcją (biuro@tygodnikszczytno.pl, tel. 721-675-958).

Reklama

 

Źródło: tekst i zdjęcia: FacebookKomentarze do artykułu

Cati...

Ja myślę że dla przykładu też mu strzelić w kręgosłup. I umorzyć śledztwo ;) niech się chu.j męczy ;)

Głupota ludzka nie zna granic !!!!!

A policja umorzy dochodzenie choć sprawca był podany im z imienia i nazwiska , tak było w miejscowości Jurgi gm.Pasym.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama