Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Dodatkowe kontrole prędkości na drogach naszego powiatu


W piątek, Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie przypomina kierowcom o konieczności zachowania ostrożności na drogach. Sierżant Emilia Pławska informuje też, że dzisiaj na drogach pojawią się dodatkowe patrole w ramach akcji „Prędkość”.Piątek to dzień, w którym wiele osób wyrusza na weekendowe wycieczki i rodzinne spotkania. Warunki do jazdy są dobre, ale policja apeluje o zachowanie ostrożności.

 

– Pamiętajcie o czystej przedniej szybie i okularach przeciwsłonecznych, ponieważ oślepiające światło może znacznie utrudnić jazdę – mówi sierżant Pławska.

 

 


Reklama

Dziś w całej Polsce funkcjonariusze będą kontrolować prędkość pojazdów.

 

– Na terenie powiatu szczycieńskiego dodatkowe patrole pojawią się w kilku strategicznych punktach, gdzie będą dokonywać pomiarów prędkości – informuje Pławska.

 

Przekraczanie prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policja apeluje o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

Reklama

 

 

Przypominamy kierowcom, aby dostosowywali prędkość do warunków na drodze, zwracali uwagę na znaki drogowe i byli czujni. – Bezpieczna jazda to priorytet, który może uratować życie – podkreśla sierżant Pławska.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama