Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Dino i Biedronka wbijają się do Dźwierzut (zdjęcia)


Blady strach padł na właścicieli lokalnych sklepów w Dźwierzutach. Jeden z nich właśnie się zamyka. Sieci Dino i Biedronka ścigają się, która z nich pierwsza odda do użytku swój nowy punkt sprzedaży. Oba obiekty powstają przy ulicy Szczycieńskiej (od strony Szczytna) i dzielić je będzie zaledwie kilkaset metrów. Prace są bardzo zaawansowane.


  • Data:

- Wygląda na to, że oba sklepy otworzą się jeszcze w tym roku – żali się jeden z przedsiębiorców. - Czy wytrzymamy tę konkurencję? Jeśli mieszkańcy naszej gminy porównają ceny, to myślę, że tak, bo wbrew powszechnej opinii ceny w małych wiejskich sklepikach często są niższe niż w sieciach. Naprawdę warto to sprawdzić – dodaje nasz rozmówca. - Poza tym, do tej pory to my współfinansowaliśmy wiele gminnych wydarzeń, dożynki, występy kulturalne, czy szkoły. Mam nadzieję, że mieszkańcy od tym nie zapomną, i nadal będą korzystali z naszych punków. Bo od Dino, czy Biedronki na pewno takiego wsparcia nie dostaną.


Reklama

 

Lokalni przedsiębiorcy mają żal do samorządowców, że wpuścili do tak małej i biednej gminy tak wielkie sklepy. - Nie szanuje się własnych mieszkańców i przedsiębiorców – mówi nam nasz rozmówca.

 

Samorządowcy bronią się tłumacząc, że oba sklepy powstają na prywatnych gruntach.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

Kox11

Dobra mefa

Klient

Ludzie pomyślcie. Właśnie rządzący wpuszczając takie sklepy do gminy (tym bardziej takiej biednej) powoduje, że otwierają się nowe miejsca pracy (i to nie mało), firmy współpracujące mogą dostarczać swoje produktu i usługi takim sieciom oraz płacą one do budżetu podatki!!! A konkurencja? Oczywiście, że występuje. Takie jest ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. Zamiast narzekać to wymyślcie jeden z drugim jak stać się bardziej konkurencyjnym i przyciągnąć tego klienta. Życzę sieciom i wszystkim jak najlepiej!

Gość

Bardzo fajnie że będzie Biedronka i Dino w Dźwierzutach. Na dożynkach w Dźwierzutach nie bywam ale w Biedronce i w Dino na pewno będę .

marian

A te prywatne grunty to kogo? Szydlika czy kogoś z radnych? :)

mieszkaniec

Będzie konkurencja co będzie dobre dla klientów

Ssndra

Przynajmniej nie będzie starego mięsa z lewiatana i produktów za miliony z delikatesy . Jeszcze tylko marker budowlany i będzie git bo póki co w dźwierzutach można tylko kupić stare drogie produkty wapno o i cement

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama