Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Dieta pod czujnym okiem specjalisty. Prosta droga do sukcesu! Naturhouse Szczytno zaprasza


Z końcem starego roku i  początkiem nowego większość z nas zastanawia się co zmienić na lepsze. Jedną z myśli jest refleksja nad figurą, a wraz z nią noworoczne postanowienie – „schudnę”. Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę skutecznie i zdrowo?


  • Data:

Wpisując postanowienie o odchudzaniu na listę noworocznych planów, marzy nam się nie tylko godna pozazdroszczenia sylwetka, ale i wyśmienite samopoczucie. Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Jeżeli jednak uda się podjąć działanie, to przeważnie katujemy się rygorystycznymi głodówkami albo wylewamy siódme poty na siłowni. Nie tędy droga! Podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym pomoże nam dietetyk.

 

 

 

Pierwszy krok: konsultacja dietetyczna

 

Na samym początku rolą dietetyka jest przeprowadzenie wywiadu. –W trakcie pierwszej konsultacji staram się jak najlepiej poznać osobę i jej nawyki żywieniowe. Dokonuję pomiarów ciała oraz zawartości tłuszczu i płynów w organizmie. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – mówi Angelika Wiśniewska, dietetyk Naturhouse Szczytno. Wśród czynników oddziałujących na specyfikę kuracji znajdują się m. in.: wiek, przebyte w przeszłości choroby czy aktualnie przyjmowane leki. Po dostatecznym zgromadzeniu potrzebnych informacji, specjalista jest w stanie wychwycić przyczynę problemu z nadwagą i dopasować odpowiedni plan żywieniowy.

 

 

Dieta pod czujnym okiem specjalisty

 

Właściwie dobrana dieta powinna być prosta, przyjemna i przede wszystkim zdrowa. Należy pamiętać, że modne diety i kuracje z internetu czy z kolorowych czasopism, przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem, mogą po prostu zaszkodzić. Zwykle przyczyniają się również do popularnego efektu jo–jo. – Dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna. Kaloryczność dań należy dopasować tak, aby uzyskać zadowalające efekty. Kurację powinien zakończyć etap stabilizacji, aby uniknąć powrotu do poprzedniej wagi – potwierdza dietetyk Naturhouse.

 

Prosta droga do sukcesu!

 

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, mamy największą szansę na osiągnięcie założonego celu. W trakcie cotygodniowych wizyt dietetyk monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszego działania. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także dzięki własnej silnej woli oraz cierpliwości z pewnością zakończymy noworoczne postanowienie sukcesem.

 

W grudniu mogliśmy się pochwalić fantystycznymi wynikami dwóch naszych klientek: Pani Dominiki która zgubiała aż 20 kg oraz Pani Pauliny, której udało się już pozbyć 19 kg ...Efekty ich pracy można zobaczyć na naszej stronie facebookowej. Takie rezultaty przekazujemy jako motywację do działania dla osób, ktre jeszcze się zastanawiają czy warto. Jesteśmy brdzo uradowane widząc jak szczęśliwe są te Panie oraz inni podopieczni, którzy widzą jak ich sylwetka się zmienia, jak poprawia się kondycja i stan zdrowia.

 


Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej – wystarczy umówić się telefonicznie pod numerem telefonu 791 234 503

NATURHOUSE SZCZYTNO

ul. 1 Maja 19

tel. 791 234 503


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama