Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Demolka w Olszynach

Druga drużyna GKS-u Szczytno w sobotnim meczu w Olszynach pokazała charakter. Potyczka z Ramsewem Wipsowo, dzięki wzmocnieniom z pierwszego składu, zakończyła się wynikiem 10:2 dla gospodarzy.

• Data:

W wyjściowej jedenastce swoje miejsce znalazł: Łukasz Szymański, Mateusz Gwiazda, Konrad Gut, Krystian Majewski, Bartosz Laskowski, Wojciech Kuchna, Krzysztof Gołota, Arkadiusz Wnuk, Kacper Samsel, Krystian Gromadzki oraz Jakub Sosnowski.

Po czerwonej kratce w 11 minucie gry dla Gromadzkiego i chwilę później zdobytej bramce przez drużynę przeciwną można było mówić o istnym pogromie na boisku. Do końca pierwszej połowy Arkadiuszowi Wnukowi udało się zdobyć dla swojej drużyny, aż 4 bramki.

Drugie 45 minut nie odstawało poziomem od pierwszej części spotkania: po dwa gole strzelili Bartosz Laskowski oraz Rafał Mydło, dodatkowo punktowali Dawid Pawlak oraz zawodnik drużyny przeciwnej, który w 54 minucie "władował" samobója.

Następny mecz rezerwy GKS'u zagrają na wyjeździe w meczu przeciwko klubowi z Łęgajn.

0:1 gola zdobywają przeciwnicy 17'

1:1 AREK WNUK 27'

2:1 AREK WNUK 40'

3:1 AREK WNU 43'

4:1 AREK WNUK 45'

5: 1 BARTEK LASKOWSKI 47'

6:1 AREK WNUK 52'

7:1 bramka samobójczą 54'