Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Darmowe badania profilaktyczne dla mieszkańców Szczytna. Start godz. 10


Od godz. 10 mieszkańcy Szczytna będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Akcja „Zrób sobie Dzień na U” potrwa do 18:00 na Placu Juranda.Organizatorzy zapraszają do skorzystania z takich badań jak USG piersi, tarczycy oraz jąder, a także do przeglądu dermatologicznego znamion. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie bez ponoszenia kosztów.

 

Chcemy, aby profilaktyka stała się naturalnym nawykiem – mówi burmistrz miasta Szczytno Stefan Ochman, który objął wydarzenie Honorowym Patronatem. – Badania te mogą uratować życie, dlatego zachęcam wszystkich mieszkańców do skorzystania z tej okazji.


Reklama

 

Zapisy na badania rozpoczną się na pół godziny przed ich startem, a o możliwości udziału decydować będzie kolejność rejestracji. Ważne jest, aby chętne osoby miały przy sobie dokument tożsamości. Liczba miejsc jest ograniczona, a badania mogą objąć tylko osoby pełnoletnie.

 

Więcej informacji o kampanii „Dzień na U” oraz regulamin wzięcia udziału w akcji można znaleźć na stronie www.dziennau.pl.

Reklama

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zadbać o swoje zdrowie!Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama